“نام و ننگ” کمپین از اوتار پرادش دولت را به توقف آمد در روز یکشنبه هنگامی که اللهآباد (هند) دادگاه دستور دولت برای حذف هوردنجس ضد کا معترضان از شهر با توجه به گزارش های رسانه ها.

دولت های منطقه در روز پنج شنبه تا به حال قرار داده تا هوردنجس در سراسر برجسته تقاطع در لکنو با تصاویر و اطلاعات دیگر از جمله نام و آدرس 53 ضد کا معترضان NDTV گزارش شده بود.

با وجود آن که در یک تعطیلات در اللهبد دادگاه عالی در زمان suo موتور اگاهی از این موضوع تصمیم گیری برای شنیدن مورد مربوط به هوردنجس در روز یکشنبه.

یک بخش نیمکت متشکل از رئیس دادگستری Govind ماتور و عدالت رامش سینها ریاست این موضوع Hindustan Times گزارش شده است.

این Allahbad HC دستور دولت برای حذف تمام پوستر با استناد به حق حفظ حریم خصوصی. پوستر و هوردنجس نامگذاری کسانی که ادعا inciters از خشونت در ضد کا تظاهرات بودند اذعان کرد که “بی جا دخالت در حریم خصوصی” گزارش LiveLaw.

“در تمامیت ما هیچ شکی نیست که این اقدام دولت است که موضوع این منافع عمومی دادخواهی است چیزی جز بی جا دخالت در حریم خصوصی مردم است. همان رو نقض ماده 21 قانون اساسی هند” این حکم به عنوان خوانده شده به نقل از LiveLaw.

در این جلسه بود که بر اساس یک پیل ظ توسط مدافع Shashank Tripathi در شنبه سیم گزارش شده است. چندین فعالان حقوق بشر و دیگران در حال صحبت کردن در مورد چگونه هوردنجس بودند نقض معترضین’ حریم خصوصی و امر به طور بالقوه قرار دادن زندگی خود را در خطر این گزارش گفت:.

یوگی Adityanath دولت-رهبری لکنو دولت برای حذف هوردنجس و ارائه گزارش پذیرش در همان به ثبت عمومی در مارس 16, دادگاه گفت: با توجه به گزارش های رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im