در فوریه 3 دموکرات ها در ایالت آیووا را با هم خواهد آمد به انتخاب مورد نظر خود را نامزد برای ما 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

این را لگد کردن نزدیک به ده ماه از انتخابات فصل در کشور است که نقطه اوج در نوامبر 3, زمانی که انتخابات ریاست جمهوری انجام شده است.

دو دلیل وجود دارد که چرا آیووا قفقاز جالب هستند: یکی برنده انتخابات می تواند شتاب رفتن جلوتر و دیگران ممکن است رها و دو دولت بوده است نوسان دولت است.

در سال 2012 آمریکا به اوباما رای دادند و در سال 2016 آنها رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن که رقابت در یک جمهوری خواه بلیط. دولت بدبختانه دوباره در سال 2018 و دموکرات ها برنده سه نفر از چهار کنگره صندلی.

 

به طوری که نامزد ؟ چه موضع خود را? و چگونه آنها انتخاب شده ؟ در اینجا پاسخ به تمام سوالات خود را.

نامزدها

این زمان در اطراف نامزدها به دنبال پیروزی حزب دموکرات را به نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری و متنوع هستند و نمایندگی های مختلف ایدئولوژی های سیاسی – از سناتور برنی ساندرز که خود توصیف سوسیالیست مترقی الیزابت وارن به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که اغلب دیده می شود به عنوان یک نسیم. وجود دارد بسیاری از کارآفرین نامزدها اعم از اندرو یانگ که وعده داده است که “آزادی سود سهام’ – شکل اساسی جهانی درآمد به سرمایه گذار تام Steyer یک سرسخت ضد Trumper. چند میلیاردر مایکل بلومبرگ نیز در ترکیب نیست و در این مسابقه در آیووا.

وجود دارد بسیاری از نامزدها از رنگ نیز — کامالا هریس, Cory booker و جولیان کاسترو — اما آنها کاهش یافته و در خارج از مسابقه به دلیل مسائل مالی.

 

پیش از قفقاز, نظر سنجی نشان می دهد که سناتور برنی ساندرز است کمی جلوتر با جو بایدن سناتور. الیزابت وارن و پیت Buttigieg سابق شهردار یک شهر کوچک به نام South Bend در ایندیانا ساخت بالا در چهار نقطه. مینه سوتا سناتور ctq دور کردن لیست از نامزدها.

موضع خود را در مورد مسائل مختلف

در بهداشت و درمان: ساندرز و وارن گفته اند که آنها اعلام خواهد شد بهداشت و درمان به عنوان یک حق انسانی و ارائه جامع پوشش بهداشت و درمان برای همه آمریکایی ها است. بایدن وعده داده است به گسترش دامنه اوباما بهداشت و درمان مقرون به صرفه عمل می کنند اگر او رئيس جمهور انتخاب شد. Buttigieg می گوید که خود دولت خواهد اطمینان حاصل شود که وجود دارد یک گزینه مقرون به صرفه برای پوشش بهداشت و درمان.

مالیات: همه نامزدها به نظر می رسد به توافق برسند که دولت فدرال ایالات متحده نیاز به جمع آوری آن صرف. پس همه آنها پیشنهاد برای افزایش مالیات بر فوق العاده غنی و شرکت های چند ملیتی مانند آمازون است. ساندرز و وارن بر این باورند که این مالیات های جدید کمک خواهد کرد که آنها پیدا کردن خود را بلند پروازانه طرح های رفاه. میانه رو مانند بایدن و Buttigieg به دنبال به صرف دریافت پول از مالیات بر بهداشت و درمان و آموزش و پرورش. بلومبرگ و Steyer نگاه به مالیات بزرگ آلوده به کمک منابع تجدید پذیر انرژی.

یانگ می خواهد به مالیات سود ساخته شده از فن آوری های جدید مانند رانندگی کامیون برای ارائه به صورت قطع بسته برای رانندگان است. او همچنین قصد دارد به مالیات وال استریت معاملات در حالی که ارائه مشوق هایی برای تشویق سرمایه گذاری در بخش های خاص.

بسیاری از نامزدها نیز پیشنهاد یک کاهش در هزینه های دفاعی.

سیاست خارجی: اکثر نامزدها مخالفت با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این موضوع و بسیاری از سیاست های مشابه. همه آنها می خواهند برای پایان دادن به 70 سال از جنگ کره پایان جنگ در افغانستان و ترویج حقوق بشر در سراسر جهان است. اما آنها راه حل های مختلف و قاب زمان برای هر موضوع است. بسیاری از آنها نیز pro-مهاجرت.

تغییر آب و هوا: این یک مسئله ای است که همه دموکرات ها در حال صحبت کردن در مورد. همه نامزدها باید برنامه ای برای ترویج انرژی های تجدید پذیر در حالی که مالیات بر آلوده.

کمپین بودجه

در سراسر کشور در میان Dems, Steyer مطرح ترین وجوه ($206,286,970.59) و پس از بلومبرگ ($200,359,618.56), ساندرز ($109,094,634.91), وارن ($81,997,425.78), Buttigieg ($76,778,634.72) و بایدن ($61,038,761.75) دنبال کنید, با توجه به داده های منتشر شده در ایالات متحده فدرال کمیسیون انتخابات ، اما مغلوب ساختن پیشی جستن ($211,307,437.13) مطرح شده است و بیش از همه Dems.

به گزارش وب سایت Steyer ($200,863,229.67) و رادیو فردا ($188,385,951.94) باید outspent همه کاندیداهای دیگر از جمله تهمت ($116,133,435.86). ساندرز ($96,274,953.43), وارن ($68,282,116.72), Buttigieg ($62,259,558.79) و بایدن ($52,092,947.90) دنبال کنید.

آنها چگونه انتخاب شده ؟

این روش برای انتخاب نامزدها برای انتخابات ریاست جمهوری است کاملا پیچیده است — وجود دارد دو راه متفاوت احزاب انتخاب یک نامزد.

یکی از روش های قفقاز خواهد شد که به دنبال آن در آیووا جایی که اعضای حزب خواهد آمد با هم بحث و سپس انتخاب یک نامزد. این است که ورزش های اجرا شده توسط حزب سیاسی و دولت درگیر نیست. نمایندگان اختصاص داده شده به نامزدها با توجه به حمایت آنها دریافت و نمایندگان را حمایت نامزدها در کنوانسیون ملی.

دیگر روش اولیه است که در آن دولت/دولت های محلی انجام انتخابات. این رأی مخفی و کسانی که ثبت نام به یک حزب می تواند رای دادن و انتخاب نامزد خود را. دوباره برنده نامزدها اختصاص داده خواهد شد نمایندگان که نمایندگی آنها را در کنوانسیون های ملی.

احزاب را نامزد انتخابات ریاست جمهوری به طور رسمی انتخاب شده در کنوانسیون های ملی. دموکرات ها خود را نگه دارد کنوانسیون بین جولای 13 – 16. کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برگزار خواهد شد بین ماههای اوت 24-27.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de