همه کشورهای اتحادیه سرزمین های فعال اورژانس در مراکز: MHA در مستند

"We hope that with the help of all these services, we will be able to resolve your issues during the lockdown period," she said.“ما امیدواریم که با کمک همه این خدمات ما قادر خواهد بود به حل و فصل مسائل خود در طول مستند دوره,” او گفت:.

همه کشورها و سرزمین های اتحادیه باید فعال ‘عملیات اضطراری مراکز در سراسر منطقه به مسائل مواجه مردم با توجه به ادامه مستند یک مقام ارشد در روز شنبه است.

در طول روزانه توجیهی Punya Salila Srivastava مشترک در اتحادیه وزارت خانه گفت: اتاق کنترل راه اندازی در MHA ارائه round-the-clock کمک به مردم و کمک 1930 و 1944 در حال حل و فصل نارضایتی خود.

اخبار مرتبط

او گفت: در دسترس بودن کالاهای اساسی و خدمات در کشور رضایت بخش بود.

واحد پاسخ اضطراری شماره 112 عملیاتی است در همه کشورها و UTs, او گفت:. 112 برنامه های موبایل آهنگ های محل را فراهم می کند و بسیار سریع خدمات. این شده است به طور گسترده مورد استفاده توسط زنان باردار و افراد مسن و به خصوص abled در طول مستند مشترک وزیر گفت.

“ما امیدواریم که با کمک همه این خدمات ما قادر خواهد بود به حل و فصل مسائل خود در طول مستند دوره,” او گفت:.

افسر گفت: روادید اتباع خارجی که رشته در هند با توجه به کروناویروس مستند تمدید خواهد شد و تا نیمه شب از مه 3 پس از دریافت یک درخواست آنلاین.

خروج به چنین اتباع خارجی اگر درخواست شده توسط آنها در طول این دوره نیز اعطا می شود تا برای 14 روز فراتر از مه 3 بدون مالیات از موعد مجازات او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر