همه PSU ادغام بانک طرح های به اجرا در آمده در مارس 1: RBI

Earlier, there had been some concerns that whether the lenders could be able to meet the April 1 deadline due to the countrywide lockdown imposed to stop the spread of coronavirus. قبلا وجود داشته است برخی از نگرانی های است که آیا این وام دهندگان می تواند قادر به دیدار با آوریل 1 مهلت با توجه به سراسر کشور مستند های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

جلسه برنامه ریزی برای ادغام ادغام طرح برای همه 10 بخش عمومی دهندگان به چهار بزرگتر و قوی تر بانک ها خواهد شد به اجرا در تاریخ 1 آوریل. این کشور در بانک مرکزی, بانک مرکزی هند در روز شنبه گفت: تمام شاخه های شرقی بانک تجارت و بانک متحده از هند به عنوان شاخه ای از پنجاب بانک ملی لنگر بانک از آوریل 1. به طور مشابه تمام شاخه های اللهآباد (هند) بانک به عنوان شاخه های هندی, بانک از آن روز در حالی که تمام شاخه های آندرا بانک و شرکت بانک به عنوان شاخه های اتحادیه بانک مرکزی هند از آوریل 1. و تمام شاخه های سندیکای بانک به عنوان شاخه Canara Bank از ماه آینده.

قبلا وجود داشته است برخی از نگرانی های است که آیا این وام دهندگان می تواند قادر به دیدار با آوریل 1 مهلت با توجه به سراسر کشور مستند های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. “ادغام شرقی بانک تجارت و بانک متحده از هند به پنجاب بانک ملی طرح 2020 مورخ 4 مارس سال 2020 صادر شده توسط دولت هند منتشر شد تحت خارق العاده بخش دوم-بخش 3-زیر بخش (i) در روزنامه از هند اعلام ادغام شرقی بانک تجارت و بانک متحده از هند به پنجاب بانک ملی از نظر بخش 9 بانکی شرکت (کسب و انتقال تعهدات) قانون 1970
(5 از سال 1970) و بخش 9 بانکی شرکت (کسب و انتقال تعهدات) قانون 1980 (40 1980). این طرح به اجرا در می آید در روز 1 آوریل سال 2020″ RBI گفت: در یک نسخه.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>