همه چشم ها در ساندرز و میشیگان: هفت چیز به دیده بان در جمعه مقدماتی

Tخود را در دور مقدماتی به صورت دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری است که در زمان رای دهندگان تصمیم گیری بین دو باقی مانده 2020 بالا-لایه نامزد جو بایدن و برنی ساندرز.

شش کشور رای در روز سه شنبه — آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن — حساب 352 نامزدی نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها. در مجموع 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات در حزب ملی کنوانسیون در این تابستان.

در اینجا هفت چیز را به سازمان دیده بان در روز سه شنبه شرکت کنند ،

میشیگان را برای برنی ساندرز
میشیگان است که بزرگترین نماینده جایزه در 155 ضروری است برای ورمونت سناتور کاخ سفید امیدوار است.

بایدن نگه دارید در ایالت های جنوبی و ساندرز بهترین شانس ابتلا با معاون رئیس جمهور سابق در نمایندگان است که ریشه در غرب میانه بالا دولت که او برنده در سال 2016 در تعجب ناراحت است. او امیدوار است که یک برنده وجود خواهد ترجمه برای برد بیشتر در ایلینوی و اوهایو که برگزاری مقدماتی هفته آینده در 17 مارس است.

اگر بایدن برنده میشیگانکه ممکن است قفل نامزدی حزب دموکرات را برای او — و نه در ویژگی های حس اما اساسی یکی.

ناراحت در میشیگان ؟
نظر سنجی در روز دوشنبه نشان داد بایدن با دو رقمی آگهی بیش از ساندرز در میشیگان ترسناک شبیه به 25 نقطه منجر شود که هیلاری کلینتون تا به حال بیش از ساندرز روز قبل از 2016 دموکراتیک اولیه قبل از او به دست آورد دولت با 1.4 درصد.

واشنگتن مورد علاقه برای ساندرز اما نتایج کامل نخواهد بود شناخته شده
واشنگتن آرا توسط پست الکترونیکی-در انتخابات است و باید در شهریور ماه مارس 10 و در حدود نیمی از آراء که انتظار می رود روز شنبه.

ساندرز است مورد علاقه را به نفع خود دولت است که 89 نامزدی نمایندگان. بایدن, اما, گفته, گروه اهدا کنندگان که پس از بررسی رای داده او خوش بینانه در مورد چشم انداز خود را در دولت است.

“ما احساس خوبی در مورد ایالت واشنگتن که در آن برنی شد پیش بینی کرد به راه رفتن دور با آن” بایدن گفت: جمعه با توجه به یک گزارش.

چشم در حاشیه
پس از نمایندگان تعلق می گیرد به همان نسبت بر اساس ایالت آرا و آرا در کنگره مناطق از دست دادن با یک حاشیه کوچک است فقط به عنوان مهم برای ساندرز برنده به منظور جلوگیری از بایدن از شدت گسترش یک نماینده منجر شود.

در حالی که 102 نمایندگان از شنبه مسابقات هنوز به خود اختصاص داده بایدن آگهی ساندرز در نمایندگان 664 به 573.

فشار بر ساندرز 2016 برای مطابقت با عملکرد
در علاوه بر این به سختی برنده شدن در میشیگان ساندرز برنده دو رقمی در واشنگتن و آیداهو و داکوتای شمالی در سال 2016 و کلینتون ضرب و شتم او توسط کمتر از نیم درصد در میسوری. بایدن برنده در این کشورها و یا یک فوران چاه نفت در ایالت میسوری اضافه خواهد شد به شواهدی که ساندرز پایگاه پشتیبانی بسیار کوچکتر از آن بود که چهار سال پیش.

واشنگتن و آیداهو تبدیل از قفقاز به مقدماتی در این سال پس از پویایی وجود دارد می تواند متفاوت با مشارکت بیشتر در مقدماتی.

Coronavirus نگرانی موثر بر انتخابات
هر دو بایدن و ساندرز گفته اند که آنها در حال نگه داشتن چشم در CDC توصیه برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس در تظاهرات و در نحوه تعامل آنها با رای دهندگان.

این احتمال وجود دارد که نگرانی در مورد ویروس می تواند بر مشارکت مردم است. مقامات در واشنگتن گفت: رای دهندگان به استفاده از یک پارچه مرطوب به جای بزاق مهر و موم پایان پست الکترونیکی-در برگه های رای.

ساندرز سرزنش استقرار
این سناتور ورمونت مواجه انتقاد بیش از آخر هفته هنگامی که او مقصر سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq خروج از مسابقه و پس از آن سه شنبه-حوا بایدن تاییدیه در ایجاد فشار است. دستیاران خود را برای رقیب سابق سرزنش اظهارات خود را.

اگر ساندرز چهره ناامیدی در روز سه شنبه او به احتمال زیاد به انگشت اشاره در استقرار نیروهای دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im