صحبت کردن در یک رویداد به جشن بدو صلح توافق در ککرژر در آسام در جمعه PM نارندرا مودی گفت که “جدید سپیده دم از صلح دائمی” وارد شده در دولت است.

پرداختن گسترده عمومی و تجمع به مناسبت امضای این توافق در تاریخ 27 ژانویه است که انتظار می رود برای آوردن صلح پایدار به این مشکل دولت مودی گفت: در حال حاضر زمان برای همکاری با یکدیگر برای صلح و توسعه شرق. “ما نمی خواهد اجازه می دهد خشونت به بازگشت داشتند.”

وقت آن است که برای اجرای بند 6 از آسام پیمان, مرکز کار خواهد کرد در اسرع وقت یک بار در این گزارش ارائه شده است نخست وزیر گفت. “همه جوامع باید برنده با امضای بدو صلح توافق,” او گفت:.

نخست وزیر نیز به دنبال تسکین نگرانی های مردم منطقه بیش از اجرای جدید قانون تابعیت. “Canard در حال گسترش است که lakhs از مردم مهاجران را از خارج می آیند و پس از تصویب کا. چیزی که مرتب سازی بر اساس اتفاق خواهد افتاد” او گفت:. “از بدو توافق یک پیروزی برای همه جوامع و بخش از جامعه است. هیچ بازنده ای وجود ندارد” او گفت:.

هیچ کس خطاب به مسائل شرق و اجازه اختلالات به ادامه این رویکرد فاصله گرفته و مردم منطقه و به آنها ایمان در قانون اساسی PM مودی گفت که منطقه تحت AFSPA برای مدت زمان طولانی اما تریپورا و قطعات از کشورهای دیگر پوشش داده نمی شوند و توسط آن دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im