همه بنگلادشی در بنگال در حال شهروندان هند: Mamata بانرجی

این TMC رئیس شده است در مواجهه با این مرکز بیش پیشنهادی در سراسر کشور NRC.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی در روز سه شنبه گفت که افرادی که آمده اند از بنگلادش شده اند و رای گیری در انتخابات در حال حاضر شهروندان هند. او گفت که آنها نیاز نیست برای شهروندی اعمال می شود به عنوان آنها شده اند انتخاب نخست وزیر و وزیر. با توجه به PTI گزارش TMC رئیس گفت که تمام کسانی که آمده اند از بنگلادش در حال حاضر شهروندان هند است.

پرداختن به یک مکان جمع آوری بانرجی گفت که آنها باید یک تابعیت و آنها نمی نیاز به درخواست برای تابعیت از نو. “شما شده اند در مصاحبه خود رای در انتخابات انتخاب PM و CM…در حال حاضر آنها (مرکز) می گویند که شما در حال شهروندان نیست…باور نمی آنها” خبرگزاری به نقل از وزیر گفته. Mamata نوری همچنین گفت که او می خواهد اطمینان حاصل شود نه یک فرد رانده بنگال است.

اخبار مرتبط

این TMC رئیس شده است در مواجهه با این مرکز بیش پیشنهادی در سراسر کشور NRC و همچنین اعتراض به کا. او به سازماندهی و شرکت در یک سری از تظاهرات در برابر کا و NRC. غرب بنگال وزیر اعلام کرده است که او نمی خواهد اجرای اصلاح قانون تابعیت و اجازه نخواهد داد NRC در دولت است.

Mamata بیانیه می آید تنها چند روز پس از خانه وزیر آمیت شاه گفت که او تا به حال مطرح تابعیت به پناهندگان زمانی که او در مخالفت با. “اما زمانی که نخست وزیر مودی آورده کا او ایستاده است با کنگره و کمونیست ها در مخالفت دوباره” آمیت شاه گفت: در یک تجمع در کلکته در روز یکشنبه. او در ادامه گفت که رهبران مخالف بودند از ترس در میان minoritie که آنها را از دست دادن تابعیت خود را. صفحه اصلی وزیر بیشتر مطمئن باشید مردم که کا تا به حال هیچ چیزی برای انجام با مسلمانان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im