الکس جونز از دست می دهد درخواست تجدید نظر در سندی هوک ‘بحران بازیگران’ مورد

الکس جونز از دست یکی دیگر از درخواست تجدید نظر در مورد افترا علیه او توسط والدین کودکان کشته شده در سال 2012 Sandy Hook Elementary School جرم تیراندازی.

تگزاس دادگاه تجدید نظر حکم به نفع سندی هوک پدر و مادر در روز چهارشنبه و دستور جونز بنیانگذار سایت InfoWars به پرداخت $20,000 در هزینه های وکیل با توجه به هافینگتون پست. جونز در حال حاضر مدیون نزدیک به 150.000 دلار در هزینه های قانونی.

نیل Heslin که پسرش کشته شد در سال 2012, تیراندازی, شکایت جونز افترا پس از جونز ادعا که پدر و مادر از سندی هوک قتل عام شدند “بحران بازیگران” که صحنه تیراندازی. وکیل علامت Bankston است که به نمایندگی از Heslin در مورد.

“این نادر است برای دیدن یک دفاع قانونی پس بی کفایت و بی احترامی به قانون است که باعث می شود یک متهم به سخت بازپرسی کردن از 150.000 دلار جریمه در طول حرکات اولیه حتی قبل از رسیدن به دادگاه” Bankston گفت. “این جریمه ها تنها آغاز راه است. به مراتب بیشتر حساب در انتظار آقای جونز.”

نه پدر و مادر کودکان کشته شده در سندی هوک باید شکایت کرد جونز افترا.

پس از این قتل عام که در سمت چپ 20 کودک و شش بزرگسال کشته جونز گفت: تیراندازی شد “کاملا جعلی” و بخشی از یک طرح به دولت به تصویب سختگیرانه قوانین اسلحه. پس از جونز ادعا پدر و مادر بودند “بحران بازیگران” بسیاری از آنها گزارش دریافت آنلاین از مردم گفت که از سال 2012 به جرم تیراندازی برگزار شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>