کرالا — همچنین به عنوان شناخته شده کشور خود خدا ممکن است فقط تبدیل به یک بهشت برای خبره شراب به 18 خانواده در Chalakkudy منطقه شاهد الکل احساساتی از شیپور خاموشی در خانه های خود. معجون آبجو هویج و رم ریخت منظم شیپور خاموشی در فوریه 3, دوشنبه, گزارش Manoramaonline.

ساکنان این جزایر را در خیابان آپارتمان در نزدیکی KSRTC, اتوبوس, ایستادن در تریسور را Chalakkudy بوی تند, بوی یکشنبه شب. روز بعد آنها شوکه شده بودند برای دریافت در حال اجرا مشروب به جای در حال اجرا آب از شیپور خاموشی.

چگونه این اتفاق می افتد ؟

عمل انجام شده توسط یک گروه از مالیات غیر مستقیم مقامات از Irinjalakuda که callously ریخته از 6000 لیتر آبجو و دیگر مسکرات به یک گودال حفر شده تا در ترکیب گزارش Manoramaonline.

با توجه به صاحب ساختمان ذکر شده در NewsMinute (سرمایشان) گزارش استفاده می شود وجود دارد یک نوار به نام Rachana نوار. آن را تعطیل شش سال پیش توسط بخش غیر مستقیم و مشروب سهام مهر و موم شده بود.

این گروه تا به حال به اتمام تشریفات قانونی به تازگی و ریخته سهام مشروب به گودال آنها تا به حال حفر در جزایر خیابان را ترکیب. گودال حفر شده بود تا به آپارتمان خود را به خوبی که ارواح پرکوله شده از طریق لایه نازک از خاک و آلوده 20,000 لیتر آب.

روز چهارشنبه ساکنان شکایت در Chalakudy ایستگاه پلیس. در شب شهرداری و مقامات بهداشتی آزمایش آب برای تایید حضور مشروب.

بعد مقامات عرضه شده از 5000 لیتر آب آشامیدنی به آپارتمان.

صاحب نوار موافقت کرده است برای جبران هزینه های منتقله توسط جامعه برای بازگرداندن آب هست. در ضمن بخش غیر مستقیم شده است تخلیه کردن آب از چاه به تمیز کردن آن بیشتر سرمایشان گزارش اضافه شده است.

پس از گرفتن به دانستن در مورد این حادثه معاون مالیات غیر مستقیم کمیسر TK Sanu گفت که مالیات غیر مستقیم مقامات بودند غافل از حضور به خوبی باز در این نزدیکی هست در غیر این صورت آنها را ریخته آن را در جایی دیگر. او در ادامه گفت که معمولا مالیات غیر مستقیم مقامات ترجیح می دهند مشروب. اما آن را فقط از 2000 بطری, به طوری که آنها تصمیم به تخلیه آنها را به نزدیکترین گودال هر سرمایشان گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im