خطوط هوایی ممکن است حتی پس از مستند به پایان می رسد به عنوان coronavirus کست سایه طولانی در حمل و نقل هوایی

صنعت هواپیمایی است که یکی از بدترین آمار با توجه به شیوع کروناویروس است شروع به نشان دادن نشانه هایی از ضعف است.

Coronavirus شیوع است به احتمال زیاد به بازیگران سایه طولانی بیش هند صنعت حمل و نقل هوایی و عادی به نظر می رسد دشوار و حتی پس از مستند آسانسور. “تاثیر ممنوعیت سفر و محدودیت است انتظار می رود به احساس می شود و حتی پس از مستند برداشته شده است که مسافران را غیر ضروری جلوگیری از سفر تا زمان Covid-19 وضعیت تثبیت شده,” مراقبت رتبه بندی گفت: در گزارش روز سه شنبه. صنعت هواپیمایی است که یکی از بدترین آمار با توجه به شیوع کروناویروس شروع به نشان دادن نشانه هایی از ضعف به عنوان چند شرکت هواپیمایی اعلام کرد کاهش حقوق و دستمزد برای کارکنان خود در چند هفته گذشته. در حالی که یک داخلی حامل بازگشت برخی از آن مرطوب-اجاره جت برای کاهش هزینه های عمده بریتانیا هواپیمایی Flybe سقوط کرده است با توجه به نصب فشار.

با محدودیت های مسافرتی در محل خطوط هوایی داخلی reeling تحت شدیدترین بحران مالی است. هند بزرگترین شرکت هواپیمایی توسط مسافران انجام نیلی به تازگی گفت که برای مقابله با این پست-مستند وضعیت آن تصمیم گرفته است به طور موقت به حالت تعلیق در پرواز خدمات غذایی. نیلی همچنین گفت که آن را نیز به پر کردن آن فرودگاه اتوبوس با نصف ظرفیت برای برخی از زمان. “اکثر شرکت هواپیمایی اپراتورها در هند بودند و در گسترش تهاجمی فاز با برنامه های از كاركرد جدیدتر و پیشرفته هواپیماهای داشتن بالاتر صندلی ظرفیت و بهبود بازده سوخت اما بالاتر اجاره اجاره نیز می باشد”. خطوط هوایی در حال حاضر برای دیدن افزایش تقاضا پس از مستند آسانسور برای حفظ سودآوری است.

اخبار مرتبط

Coronavirus به تشدید مسائل برای یک بخش بود که مشکلات خود را به مقابله با. برای استارت, هندی, حمل و نقل هوایی شد و در حال حاضر تحت فشار با توجه به چالش های فن آوری مربوط به بوئینگ 737 MAX پایه و P&W موتور مربوط به مسائل است.

در ضمن در نظر گرفتن سهام از چالشهای پیش روی صنعت هواپیمایی وزیر حمل و نقل هوایی عمران Hardeeo سینگ پوری به تازگی گفته است که “قلب می رود” به کسانی که رنج می برند با توجه به وضعیت و دولت خواهد آسانسور محدودیت های پرواز به عنوان به زودی به عنوان آن را با اعتماد به نفس است که coronavirus وضعیت تحت کنترل است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de