Airbnb اختصاص $250M به بازپرداخت میزبان که از کسب و کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Airbnb قول داد به توزیع 250 میلیون دلار برای این پلت فرم را میزبان است که مشتریان از دست رفته پس از coronavirus همه گیر توقف سفر میباشد.

این شرکت که اجازه می دهد تا صاحب خانه به اجاره ملک خود را به مهمانان اعلام کرد این تصمیم در روز دوشنبه. در یک ایمیل به میزبان مدیر عامل برایان Chesky گزارش شده است که هر یک از میزبان دریافت 25 درصد از کسب و کار آنها را از دست داد دلیل لغو شد. Airbnb گفت: سیاست را پوشش رزرو است که مجموعه ای را برای بررسی در بین 14 مارس و مه 31.

این شرکت همچنین در حال کار برای راه اندازی یک صندوق 10 میلیون دلار برای کمک به “سوپر میزبان” که نیاز به درآمد اجاره به پرداخت وام مسکن خود را. از مجموع 1 میلیون دلار خواهد بود crowdsourced از دیگر میزبان و دیگر 9 میلیون دلار را از این شرکت سر از جمله Chesky و سایت بنیانگذاران Nathan Blecharczyk و جو Gebbia.

“ما نمی توانست مهمان و میزبان احساس تحت فشار قرار داده و خود را به شرایط ناامن و ایجاد اضافی خطر بهداشت عمومی,” Chesky توضیح داد: “لطفا می دانم که این تصمیم یک تصمیم گیری کسب و کار اما بر اساس حفاظت از سلامت عمومی است.”

او اذعان کرد که بسیاری از میزبان ناراحت شدند هنگامی که شرکت تصمیم به توقف تمام رزرو پس از سازمان بهداشت جهانی تلقی کروناویروس یک بیماری همه گیر. Chesky افزود: “در حالی که من معتقدم که ما درست در اولویت سلامت و ایمنی و من متاسفم که ما ابلاغ این تصمیم به مهمانان بدون مشورت با شما مانند شرکای باید. ما شنیده ام از شما و ما می دانیم که ما می توانست بهتر همکاران.”

Chesky همچنین توضیح داد که میزبان می تواند درخواست برای فدرال کمک های که این شرکت برای لابی در اخیر اقتصادی امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره است.

فراتر از کمک به میزبان Airbnb توافق برای دادن یارانه یا مسکن رایگان به 100,000 بهداشت و درمان کارگران به آنها اجازه می دهد برای انتقال به بیمارستان نزدیک در آن مشغول به کار هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im