هوا در هند مهندسی تابعه AIESL به ارسال مجدد به کار کارکنان در مرخصی بدون حقوق” تا Mar 31

Air India, AIESL, air india staff, air india work force, global aviation industry, GoAir,  Ronojoy Datta“AIESL مدیر عامل به دنبال لیستی از پرسنل که ضروری است برای حفظ زمان محدود عملیات به عنوان بقیه از کارکنان بازنشسته هستند فرستاده می شود و در مرخصی بدون حقوق تا 31 مارس” این منبع گفت.

هوا در هند مهندسی تابعه AIESL تصمیم گرفته است برای ارسال دوباره آن کار کارکنان در مرخصی بدون حقوق” تا مارس 31 میان آن پدر و مادر هوایی هند تعلیق عملیات بین المللی از یکشنبه پس از تصمیم دولت برای نوار پرواز در خارج از کشور و یا در خارج از هند برای یک هفته, یک منبع گفت.

هوایی هند حساب برای تا آنجا که 90 درصد از هوایی هند خدمات مهندسی با مسئولیت محدود (AIESL) است که به هواپیما و موتور تعمیر و نگهداری و همچنین تعمیرات جزئی. این منبع نزدیک به توسعه گفت PTI که مهندسی بازو را نیز نمی توان تمدید قرارداد این افراد پس از اتمام آنهایی که موجود است.
“AIESL مدیر عامل به دنبال لیستی از پرسنل که ضروری است برای حفظ زمان محدود عملیات به عنوان بقیه از کارکنان بازنشسته هستند فرستاده می شود و در مرخصی بدون حقوق تا 31 مارس” این منبع گفت.

اخبار مرتبط

AIESL دارای حدود 5000 نیروی کار است. از این به عنوان بسیاری از 286 خدمت هستند این شرکت در قرارداد پس از بازنشستگی از خدمات به طور منظم. با دولت ها در سراسر جهان تحمیل سفر و محدودیت های ویزا با توجه به گسترش رمان coronavirus عفونت کل جهانی صنعت حمل و نقل هوایی شده است ضربه سخت در میان عظیم لغو و تغییر زمان پرواز.

این امر نیز منجر به حامل های تخمگذار کردن کارکنان در اعداد بزرگ و یا ارسال آنها را در مرخصی بدون حقوق به آنها کمک شناور ماندن در چنین آشفته بار. “این AIESL مدیریت نیز تصمیم به تمدید قرارداد این کارکنان که پذیرفته شده در این شرکت پس از بازنشستگی خود را از به طور منظم خدمات پس از قراردادهای موجود به پایان رسیده است’ این منبع گفت.

این دو حامل داخلی نیلی و GoAir در حال حاضر آغاز اقدامات برای کاهش هزینه. نیلی مدیر عامل Ronojoy Datta گرفته است 25 درصد برش و اجرا شود همین کار را برای بقیه کارکنان GoAir فرستاده است آن 35-50 درصد نیروی کار در مرخصی بدون پرداخت هزینه برای یک ماه علاوه بر فسخ قرارداد خدمات بالا-هزینه جاست خلبانان با شرکت هواپیمایی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>