Air France-KLM گروه هوایی فرانسه به احتمال زیاد برای دریافت, فرانسوی, دولت پشتیبانی به حفظ پرداخت بدهی میان بحران

Air France-KLM گروه ایرفرانس و KLM در روز جمعه گفت که آنها درگیر در مذاکرات با فرانسه و هلند دولت در مورد اجرای خاص اقدامات کمک های اولیه که آنها را قادر به حفظ پرداخت بدهی خود را.

Air France-KLM گروه فرانکو-هلندی شرکت هواپیمایی در آن قبل از انتشار در 9 آوریل گفت که با توجه به تأثیر عمده ای از Covid-19 بحران که به شدت وزن خود را EBITDA (درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک) و تزریق نقدینگی خواهد بود لازم برای سه ماهه سوم سال 2020 است.

پس از چند هفته بحث و گفتگو با دولت و موسسات بانکی حمایت مکانیزم فرموله شده است برای شرکت هواپیمایی خدمات خود را برای احیای.

این شامل یک دولت مورد حمایت وام از €4 میلیارد اعطا شده توسط یک گروه از شش بانک به Air France-KLM و هوا در فرانسه. دولت فرانسه است که تضمین این وام تا 90 درصد و آن را به یک بلوغ از 12 ماه با دو دوره متوالی به یک سال تمدید گزینه های تمرین توسط Air France-KLM. و مستقیم سهامداران وام از €3 میلیارد از دولت فرانسه به Air France-KLM با بلوغ از چهار سال با دو دوره متوالی به یک سال تمدید گزینه های تمرین توسط Air France-KLM.

شرکت هواپیمایی گروه اظهار داشت که این کمک مکانیسم آن باقی مانده است موضوع را به تصویب شدت کمیسیون اروپا خواهد فعال کردن Air France-KLM به ارائه هوایی فرانسه با معنی لازم به تعهدات خود است. این باید انجام شود به دلیل سفر بخش خواهد بود نهفته coronavirus اختلال.

هلندی دولت نیز اعلام کرده است قصد خود را برای حمایت از KLM ، بحث برای نهایی کردن جنبه ها و شرایط اضافی کمک حال انجام است.

Air France-KLM گروه ذکر است که تحول طرح آن نهایی خواهد شد در ماه های آینده شامل اقتصادی مالی و زیست محیطی تعهدات.

پیاده روی حقوق صاحبان سهام سرمایه

پس از انتقال طرح Air France-KLM هیئت مدیره خواهد شد در نظر گرفتن افزایش سرمایه سهام منوط به شرایط بازار است. در آخرین این می تواند رخ دهد پس از جلسه هیئت مدیره برنامه ریزی برای تصویب صورتهای مالی برای سال 2020 است.

در این زمینه دولت فرانسه نشان داده است قصد خود را برای بررسی شرایط که تحت آن ممکن است شرکت در چنین عملیاتی برای افزایش سرمایه خود را.

Anne-Marie Couderc صندلی از Air France-KLM هیئت مدیره گفت: “از طرف Air France-KLM مدیره, من می خواهم برای تشکر از دولت فرانسه و بانکی ما شرکای این کمک خواهد شد که با فعال کردن Air France-KLM گروه برای غلبه بر این بحران بی سابقه,”.

او افزود: “همچنین به رسمیت شناختن نقش استراتژیک گروه ما در خدمت و فرانسه و هلند و شهروندان ما. مدیریت و همه کارکنان Air France-KLM گروه انجام خواهد شد هر تلاش برای اثبات خودمان را شایسته اعتماد قرار داده شده در ایالات متحده است.”

بنجامین اسمیت مدیر عامل شرکت Air France-KLM گروه اظهار داشت: “به نمایندگی از گروه ما و کارکنان خود را, من می خواهم برای تشکر از دولت فرانسه و بانکی ما شرکای خود را برای پشتیبانی در تضمین آینده Air France-KLM گروه.”

او در ادامه گفت که این کمک همراه با این گروه اقدام به طرح فعال خواهد شد این شرکت هواپیمایی به مقاومت در برابر این بحران و پیش بینی آینده Air France-KLM با جاه طلبی و عزم و اراده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de