هوایی کانادا به rehire 16,500 کارگران گذاشته با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

برخی 16,500 Air Canada کارکنان که گذاشته شد به دلیل coronavirus همه گیر خواهد شد rehired تحت یک دولت بسته امداد برای کسب و کار, شرکت هواپیمایی گفت.

نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری که این برنامه در حال حاضر می توان به شرکت هایی که دچار افت بیش از 15 درصد در درآمد خود در ماه مارس در برابر 30 درصد قبلا.

هوایی کانادا furloughed نزدیک به نیمی از آن کانادا مبتنی بر نیروی کار 36,000 در مارس 30 بعد از دیدن کسب و کار ناگهان خشک شدن بیش از 90 درصد به کشور تحمیل محدودیت های مسافرتی و مردم را پرواز.

دولت کانادا در پا آوریل 1 با اورژانس یارانه دستمزد برنامه طراحی شده برای کمک به کارفرمایان خود را حفظ کارگران و یا بازگرداندن آنهایی که گذاشته شد به دلیل این بیماری همه گیر.

آن است که عطف به ماسبق به مارس 15 و دولت خواهد پرداخت 75 درصد از آمار شرکت های اشتغال از طریق 6 ژوئن.

هوایی کانادا گفت که تحت “CEWS” بسته امداد را به مردم آن را به حال furloughed.

“منوط به تصویب آن به صورت قانون قابل ملاحظه ای به عنوان, معرفی, هوا, کانادا در نظر دارد به اتخاذ CEWS به نفع خود 36,000 کانادا-کارکنان بر اساس نیروی کار” این شرکت در بیانیه ای گفت.

ترودو همچنین هشدار داد کانادایی به بند برای درد ماهانه نرخ بیکاری به پنجشنبه منتشر شد.

“این رفتن به یک روز سخت برای کشور است.” “اما من می دانم که اگر ما با هم بکشید اقتصاد ما خواهد آمد خروش پس از این بحران است.”

بیش از چهار میلیون نفر را برای اعمال کمک های اضطراری ارائه شده توسط دولت از اواسط ماه مارس در حدود یک پنجم از این کشور جمعیت فعال.

چهره های نقطه به نقطه انفجار در نرخ بیکاری در ماه مارس از 5.6 درصد در ماه فوریه است.

کانادا روز چهارشنبه تا به حال بیش از 19,000 رسما اعلام موارد coronavirus و 456 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im