AIPAC هشدار می دهد که گروهی از شرکت کنندگان ممکن است تا به حال تماس با کروناویروس بیمار

آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته هشدار داد شرکت کنندگان پس از کنفرانس سالانه خود که یک گروه از شرکت کنندگان ممکن است در تماس با کسی که در حال حاضر قرنطینه با کوروناویروس.

این سی وزارت بهداشت هشدار داد AIPAC مقامات پس از آن کنفرانس به پایان رسید که یک گروه از شرکت کنندگان ممکن است coronavirus و تحت نظارت لابی گروه در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه. این گروه گفت که هیچ یک از شرکت کنندگان در کنفرانس باید آزمایش مثبت برای این بیماری آن است که مردم باید احساس خطر نمی شود.

“ما آگاه شده است که یک گروه از سیاست های شرکت کنندگان در کنفرانس از نیویورک بود و به طور بالقوه تماس قبل از این کنفرانس با فردی که قرارداد coronavirus. که فردی حضور نداشت سیاست کنفرانس. این گروه اضافه شده است به خود قرنطینه لیست” AIPAC گفت.

“به دانش ما هیچ کسی در این کنفرانس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در این زمان” این گروه اضافه شده است.

Coronavirus به نظر می رسد برای اولین بار در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر و پس از آلوده تقریبا 92,000 مردم در بیش از 70 کشور جهان است. حداقل از 3200 نفر کشته شده اند از این بیماری در سراسر جهان 11 از کسانی که در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>