AIPAC شرکت کنندگان در صورت کمبود حلال گزینه های فراتر از $150 تهمت هتل وعده های غذایی

برای شرکت کنندگان در این هفته آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته سیاستگذاری کنفرانس تهمت هتل افتتاح یک pop-up حلال گواهی رستوران — اما در یک قیمت.

هتل تبدیل شده یکی از آن ضیافت اتاق را به یک کامل در رستوران catered توسط مدینه آشپزی که فقط سه روز است که مهمانان هتل نیز حضور AIPAC سالانه کنفرانس اختصاص داده شده به ترویج ایالات متحده را در رابطه دیپلماتیک با اسرائیل است. این رستوران به سرو انواع سوپ entrees و دسر در یک نرخ از $150 در هر صفحه.

این Bethesda, Maryland مبتنی بر وراج مایکل مدینه گفت: واشنگتن آزما که این ایده برای رستوران به وجود آمد در سال گذشته پس از افزایش تقاضا در هتل برای حلال پذیرایی در طول مبارزه. پس مدینا در حال حاضر در خدمت تهمت هتل و همچنین بسیاری دیگر از هتل ها در سی منطقه مدیریت هتل از او خواست به راه اندازی موقت رستوران برای AIPAC.

“این حس به همه” مدینه گفت. “این بدیهی است که بازار ما می خواهم برای رفتن ، آنها در حال رفتن به در شهر به هر حال هتل احتمالا مانند هر هتل می خواهد برای تبلیغ فضای خود را برای دیدارهای آینده به طوری که این حس برای هر دو ما است.”

به جای اینکه بپرسید مدینه را در آشپزخانه های قابل حمل به عنوان شرکت به طور معمول, هتل koshered یکی از آن آشپزخانه با کمک شورای خاخامی بیشتر از واشنگتن است. این شورا مسئول صدور گواهینامه تمام رستوران ها در سی منطقه است.

افرادی که نمی خواهید به پوسته از همیشه می توانید خوردن غذا در AIPAC است که حلال از اواخر دهه 1980 هنگامی که غروب جمهور هاوارد فریدمن تصمیم کنفرانس سالانه باید بیشتر به طور کامل در خدمت نیازهای رو به رشد آن تعداد ارتدوکس شرکت کنندگان. این کنفرانس به استخدام بیش از 300 سرآشپزها و 1000 کارکنان صبر کنید برای خدمت به مقادیر عظیم مواد غذایی: 10,000 تخم مرغ آب پز سخت, 25,000, هات داگ و 37,500 و شیرینی و با توجه به غروب یک سازمان. آشپزخانه در Walter E. مرکز کنوانسیون واشنگتن که در آن غروب برگزار شده است برای چند سال گذشته بوده است koshered به خدمت رو از 18000 نفر. این یکی از بزرگترین حلال حوادث در ایالات متحده است.

اما برای هر کسی که به دنبال مقرون به صرفه حلال ناهار خوری خارج از مرکز کنوانسیون گزینه های محدود در یک شهر برای بدنام آن کمبود حلال مفاصل. این شورا دارای گواهی تنها چهار رستوران های داخل شهر و یکی از آنها یک سگ داغ ایستاده در اتباع پارک تنها فصلی.

Glatt حلال به معنی جایی است که در رفتن نیست برای leniencies یا استثنا به طور خاص با توجه به گوشت. دیگر وجود دارد به طور کلی حلال یا “حلال الهام گرفته از” رستوران ها در منطقه, اما همه آنها یا گیاهخوار و یا تایید شده است. یکی glatt کوشر رستوران در سی سوز است بار واقع در مه آلود پایین. و ترک کنار مغلوب ساختن پیشی جستن هتل pop-up آن است که تنها کوشر رستوران در شهر است که ارائه می دهد ناهار خوری خوب است. مدینه مورد استفاده برای اجرای یکی دیگر Distrikt اغذیه فروشی و مشروب فروشی در Dupont Circle اما او بسته آن را چندین سال پیش به تمرکز بر روی کسب و کار کیترینگ.

به دلیل آن تکینگی به طور منظم در چار بار یک گره پایه مشتری. لوی Shemtov یک خاخام و معاون اجرایی رئیس جمهور از آمریکا دوستان Lubavitch می خورد در رستوران اغلب به اندازه کافی است که مدیریت پرداخت ادای احترام به او را در یک آیتم منو. این Shemtov سالاد که Shemtov می گوید او نعمت برای آن سادگی و سالم ماده یکی از رستوران بهترین فروش سالاد.

“من آن را دستور داد تا چند بار که آنها فقط نام آن را پس از من” Shemtov گفت: واشنگتن آزما.

چار بار, سه شلوغ ترین روزهای سال است در طول AIPAC صاحب مایکل Chelst گفت: واشنگتن آزما.

“مردم تعجب است که وجود دارد نه بیشتر کوشر رستوران در دی سی” Chelst گفت. “اما وجود داشته اند بسیاری از رستوران ها که تلاش کرده اند و شکست خورده اند.”

Chelst گفت که عدم رستوران است که احتمالا به حساب این واقعیت است که بسیاری از دی سی را هوشیار جمعیت یهودی زندگی در حومه مریلند که با ترافیک است و نزدیک به گزینه های ناهار خوری در بهار نقره ای یا بالتیمور. چار بار موفق به او گفت: به دلیل آن caters به بیشتر گرد مشتریان مانند جمعیت در AIPAC و دیگر d. C. همایش.

هنوز Chelst گفت: نگه داشتن حلال ارائه شده در دشواری برای کسب و کار رستوران.

“بسته بودن در دو شلوغ ترین شب های این هفته جمعه و شنبه باعث می شود آن را به چالش کشیدن” او گفت:.

این شهر در طول تاریخ شده است فاقد حلال گزینه های. در طول George H. W. Bush administration تنها کوشر رستوران در شهرستان بود و کافه در دانشگاه جورج واشنگتن هیلل. کرایه بهبود در اوایل 2000s زمانی که لابی جک Abramoff اقدام به آوردن مواد غذایی حلال صحنه به سی با یک نشست رستوران به نام امضا, و یک دلی به نام پشته. هر دو مکان شکست خورده پس از سال 2006 حبس برای رشوه تقلب در ایمیل توطئه و فرار از پرداخت مالیات.

پس از او از زندان آزاد شد در سال 2010 Abramoff گفت قرص که او نمی باید این بودجه به دوباره سعی کنید.

“من از دست داده و میلیون ها نفر در پشته,” او گفت:. “من آن را خواسته اما این که در گذشته است. آن را به شخص دیگری باشد.”

در کاپیتول هیل هیچ یک از سالن های غذاخوری حال حلال گزینه ها تا سال 2012 زمانی که یک دستیار برای ایالت یوتا مایک لی لابی, کافی شاپ, در Dirksen ساختمان برای خدمت به catered حلال ساندویچ. این حرکت را دریافت کرده اند بسیار ستایش بر روی تپه با آن سن. جو لیبرمن یادآوری است که مواد غذایی تا به حال یک “خاص هاله ای از تقدس” با توجه به واشنگتن یهودی هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>