آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته سرزنش بهداشت ، برنی ساندرز پس از سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار اعلام کرد برنامه های خود را به جست و خیز این سازمان سالانه سیاست های کنفرانس.

“مردم اسرائیل حق دارند برای زندگی در صلح و امنیت” ورمونت سناتور توییتی یکشنبه. “پس آیا مردم فلسطین. من باقی می ماند در مورد پلت فرم AIPAC را فراهم می کند برای رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی. به همین دلیل من نمی خواهد حضور خود را در کنفرانس.”

“به عنوان رئیس جمهور من را حمایت حقوق هر دو طرف اسرائیلی و فلسطینی و انجام همه چیز ممکن است برای آوردن صلح و امنیت به منطقه” ساندرز اضافه شده است.

AIPAC که برچسب خود را “مرکب سازمان از شهروندان ایالات متحده متعهد صرفا به تقویت حفاظت و ترویج روابط آمریکا و اسرائیل” به نام ساندرز’ اتهام است که آن را اجازه می دهد تا کاربران را به “اکسپرس تعصب” در برابر فلسطین “نفرت انگیز و حمله.”

“سناتور سندرز هرگز با حضور ما در کنفرانس و آشکار است که از او ظالمانه نظر” این گروه خواند. “سناتور ساندرز است که توهین به خود را بسیار خود و همکاران و میلیون ها نفر از آمریکایی ها که ایستاده با اسرائیل است. واقعا شرم آور است.”

ساندرز تصمیم به شرکت در ماه مه کنفرانس باعث می شود او دومین نامزد انتخابات ریاست جمهوری به اعلام آنها نمی توان ساخت آن را به این رویداد است. سناتور. الیزابت وارن ماساچوست گفت که او نمی خواهد در این کنفرانس در اوایل این ماه و هیچ نامزد ریاست جمهوری تایید شده است به عنوان یک سخنران برای این رویداد با توجه به بار اسرائیل.

این سناتور ورمونت قبلا استدلال کرد که ایالات متحده سیاست نباید طرفدار اسرائیل و گفت که او می خواهم برای کمک به اسرائیل مشروط به “چانگ[ing] خود را در رابطه با غزه” به عنوان رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im