با هدف حفظ تهاجمی Covid-19 تست را مثبت نرخ زیر 5 درصد: دولت

سی متحده و اتحادیه سرزمین را Covid-19 مثبت نرخ پایین تر از میانگین ملی از 8.07 درصد این مرکز گفت: در روز سه شنبه تاکید است که آن هدف نهایی شد و برای حفظ تهاجمی تست و پایین آوردن رای مثبت به زیر 5 درصد است.

هند Covid-19 مرگ و میر کاهش یافته است به طور قابل توجهی به 2.43 درصد از 3.36 درصد در ژوئن 17 با توجه به موثر مدیریت بالینی از coronavirus موارد وزارت بهداشت در گفت و تأکید کرد که این کشور به کار گرفته شده همه گیر “نسبتا خوب”.

نوزده متحده و UTs در حال انجام بیش از 140 آزمون در هر روز به ازای هر میلیون نفر جمعیت به عنوان در هر سازمان بهداشت جهانی (WHO), راهنمایی, Rajesh بوشان افسر در وظیفه خاص (OSD) در اتحادیه سلامت وزارت بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

“فقط انجام آزمایشات کافی نیست آنها باید انجام شود و در سطح 140 آزمون در هر روز به ازای هر میلیون به طوری که نرخ مثبت را کاهش می دهد و پایین می آید به 10 درصد اول و سپس ادامه دهید که سطح تست به طوری که رای مثبت بیشتر کاهش به 5 درصد و یا کمتر است,” او گفت:.

“به طوری که هدف نهایی برای حفظ این سطح از تست آورد و مثبت را به 5 درصد در نهایت یا حتی کمتر از آن است که” او گفت:.

سی متحده و اتحادیه سرزمین را Covid-19 مثبت نرخ پایین تر از میانگین ملی از 8.07 درصد بوشان گفت.

متحده با داشتن پایین تر و مثبت تر از میانگین ملی شامل راجستان (2.46 درصد), Madhya Pradesh (3.9 درصد) آسام (4.03 درصد) Uttar pradesh (4.06 درصد), Andhra Pradesh (4.16 درصد) هاریانا (6.47 درصد), West Bengal (6.94 درصد) و کارناتاکا (7.29 درصد).

در برخی از ایالات آمریکا ادعا دارد که جامعه انتقال محل مصرف در مناطق بوشان گفت که با توجه به هر استاندارد تعریف جامعه انتقال است.

این اجازه می دهد که خود را عضو سازمان ملل می تواند خود را بر اساس تجزیه و تحلیل از وضعیت ارزیابی گسترش این بیماری و انجام آن گزارش که جهانی نشان می دهد بدن در وب سایت خود ،

گسترده, اگر آن را ممکن است برای ردیابی زنجیره انتقال و سپس این بدان معنی است که جامعه انتقال بوشان گفت.

“ما گفتن است که در کشور ما وجود دارد خوشه از موارد و وجود دارد جیب ترجمه شده انتقال. که موضع ما حتی در حال حاضر,” او گفت:.

بوشان اما اظهار داشت که آن را مهم نیست که چه نوع از انتقال اتفاق می افتد, آنچه مهم بود این بود آنچه عمل گرفته شد در سطح زمین است.

“ما بارها و بارها گفتن متحده به تمرکز موثر مهار و نظارت خانه به خانه, نظرسنجی, افزایش آزمایش و درمان به موقع از موارد مثبت به طوری که ما می تواند به پایین آوردن میزان مرگ و میر از 2.4 به 1 درصد” او به تفصیل شرح داده.

در هند Covid-19 مرگ و میر در هر یک میلیون جمعیت ایستاده در 20.4 است که در میان بالاترین در جهان بوشان گفت.

“وجود دارد چندین کشور که در آن مرگ و میر در هر میلیون است که 21 بار یا 33 برابر بیشتر از هند است. متوسط جهانی می ایستد در 77 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر جمعیت دارد,” او گفت:.

“تا کنون این کشور موفق شده است Covid-19 نسبتا خوبی است. دولت هند در حال همکاری با همه کشورها و UTs. تمام تصمیمات گرفته شده بر اساس علم و مبتنی بر شواهد ورودی و مشاوره با دامنه دانش کارشناسان” بوشان گفت.

در تست انجام شده در دهلی نو بوشان گفت: به طور متوسط از 9000-9,500 آزمايشات انجام شده در هر روز در دهلی نو در هفته اول ماه ژوئن و دهلی مثبت ميزان 37 درصد ،

در آن زمان گفته شد که lakhs از موارد خواهد بود شناسایی شده است. مرکز مشورت برخی از کارشناسان حوزه برگزار شد که مذاکرات با دولت دهلی نو به گچ کردن یک استراتژی و تصمیم گرفته شد که آزمون باید به افزایش است.

استراتژی که با تمرکز بر بهتر مهار نظارت خانه به خانه جستجو, افزایش تست و مدیریت موثر از موارد مثبت منجر به در حال حاضر بهبود وضعیت در دهلی نو گفت.

پرسید: اگر دهلی نو منتقل شده بود در اوج رفتن توسط sero-بررسی یافته ها و روند فعلی در سرمایه های ملی مدیر مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) Dr Sujeet کومار سینگ گفت که این نمی توان گفت که هنوز وجود دارد به عنوان یک حساس جمعیت در حال حاضر و شما می توانید آنها را آلوده.

NITI Aayog عضو VK گفت: Paul وجود دارد نیاز به هوشیار باقی می ماند به طوری که موارد فراموش نمی رود دوباره.

“قله نیز در دست ما است و اگر ما به این مرحله رسیده اند پس ما باید آن را حتی سخت تر برای عفونت ویروس برای افزایش,” او گفت:.

هند اطمینان از مقررات تسهیل و فعالانه در نظر گرفتن مکمل منابع در صورت نیاز برای تسریع سرم موسسه هند فاز سوم از یک Covid-19 واکسن نامزد توسعه یافته توسط دانشگاه آکسفورد گفت: Paul.

او همچنین گفت که دو بومی واکسن در فاز I و II از آزمایشات انسانی در کشور است.

هند ثبت 37,148 Covid-19 موارد در 24 ساعت گذشته, هل دادن آن شمارش به 11,55,191 در حالی که تعداد کل بهبود افزایش یافته و به 7,24,577 با توجه به اتحادیه های بهداشتی وزارت اطلاعات صادر شده در ساعت 8 صبح سه شنبه.

مرگ و میر ناشی از این بیماری افزایش به 28,084 با 587 مرگ و میر گزارش شده در یک روز داده ها نشان داد.

بهبود موارد در میان Covid-19 بيمار شد 7,24,577 که در تاریخ, در حالی که وجود دارد 4,02,529 فعال موارد و همه تحت نظارت های پزشکی.

میزان بهبودی بیشتر بهبود یافته به 62.72 درصد وزارت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de