AIIMS به تبدیل مرکز تروما به COVID-19 بیمارستان

پیوستن به مبارزه با کروناویروس تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) در اینجا تصمیم گرفته است برای تبدیل آن وسیع تروما مرکز ساختمان را به یک COVID-19 بیمارستان. در حال انجام مقدمات برای تبدیل تسهیلات فراهم می کند که درمان بیشتر به قربانیان تصادفات جاده ای را به اختصاص داده شده COVID-19 بیمارستان, منابع رسمی گفت که در ابتدا از آن خواهد شد که حدود 260 تخت.

این AIIMS دولت است به احتمال زیاد به یک اطلاعیه رسمی در این زمینه بسیار زود است. “کل تلفات تروما و اورژانس است که معطوف به AIIMS اصلی اورژانس. بسیاری از بیماران در حال حاضر معطوف شده به چندین بخش اصلی در AIIMS بیمارستان” یک منبع گفت.

تروما مرکز در حال حاضر دارای 242 تخت و 18 بیشتر در حال اضافه شدن به آن است. از کل تعداد تخت وجود دارد حدود 50 تخت ICU و حدود 30-40 تخت در بالا و وابستگی واحد. آن را تا حدود 70 هواکش. “این ظرفیت را می توان یافت بسته به نیاز” یک منبع گفت.

این AIIMS راه اندازی یک نیروی کار برای توسعه یک پروتکل مدیریت برای COVID-19 و تشکیل کمیته های مختلف قادر به پاسخگویی به چالش هایی که ممکن است در سرپا نگه داشتن تا در روزهای آینده با توجه به افزایش تعداد coronavirus موارد است.

 

برتر بیمارستان در حال حاضر خود را بسته OPD از جمله تخصص ها و خدمات جدید و پيگيري بيماران ثبت نام از مارس 24 تا سفارشات بیشتر. این AIIMS قبلا تصمیم گرفت به طور موقت تعلیق روال پیاده روی در OPD ثبت نام از بیماران از 23 مارس به عنوان بخشی از تلاش های خود برای تغییر مسیر منابع خود را به کنترل شیوع کروناویروس.

بیشتر بیمارستان شده است به تعویق انداختن همه غیر ضروری روش انتخابی و جراحی و دولت به کارگردانی تنها اضطراری صرفه جویی در زندگی عمل جراحی.

تعداد coronavirus موارد عبور 1,000-علامت گذاری در هند روز یکشنبه در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت و به 27 با توجه به این اتحادیه و وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>