احمدآباد بیمارستان مؤثر بخش برای هندو و مسلمان بیماران; معاون سانتی متر پاتل را انکار می کند و دانش در مورد آن

بمبئی, مارس 15

احمدآباد

بیمارستان مدنی به تفکیک بخش های آن اختصاص داده شده به کروناویروس آلوده و موارد مشکوک با توجه به ایمان مردم هند اکسپرس گزارش شده است.

پزشکی سرپرست Dr Gunvant ثانیه Rathod گفت: دو بخش نگه داشته شده است در کنار یک هندو بیماران و دیگری برای مسلمانان است. این انجام شده است به عنوان در هر دولت را سفارش دهید. معاون رئیس جمهوری و وزیر بهداشت Nitin پاتل هرگونه آگاهی از آن است.

Dr Rathod گفت: به هند اکسپرس: “به طور کلی وجود دارد بخش جداگانه برای مردان و زنان مبتلا به. اما در اینجا ما را ساخته اند بخش جداگانه برای هندو و مسلمان بیماران است.” در خواسته بودن دلیلی برای چنین تبعیض نژادی Dr Rathod گفت: “این یک تصمیم دولت و شما می توانید از آنها بپرسید.”

به عنوان در هر بستری پروتکل مشکوک Covid-19 مورد می شود قرنطینه در یک بخش جداگانه از آن را تایید کرد تا زمانی که نتایج آزمون در حال انتظار. 150 عنوان بسیاری از از 186 نفر بستری در بیمارستان برای coronavirus مثبت هستند. با توجه به منابع در بیمارستان حداقل 40 از 150 مسلمان هستند.

معاون سانتی متر پاتل گفت: هند اکسپرس که او آگاه از چنین تصمیم گیری. “به طور کلی وجود دارد بخش جداگانه برای مردان و زنان است. من پرس و جو در مورد آن,” او گفت:.

احمدآباد جمع KK Nirala همچنین هرگونه آگاهی از این موضوع است. شده است از جمله آموزش از طرف ما و ما آگاه هستند از هر گونه تصمیم حکومت” Nirala اضافه شده است.

با توجه به یک بیمار ذکر شده در هند اکسپرس گزارش 28 نفر منتقل شده از بخش یک-4 به بند C-4. همه آنها که منتقل شد به بخش دیگری متعلق به یک جامعه خاص است. پس پرسیدن که چرا آن را انجام شده است یکی از بهداشت و درمان کارگران گفت که این اطمینان را به راحتی از هر دو این جوامع است.

یک بلوک جدید از احمدآباد بیمارستان مدنی تعیین شد به عنوان یک Covid-19 مرکز احمدآباد-گاندینگر منطقه در هفته آخر ماه مارس است. این بیمارستان از 1200 تخت برای coronavirus مثبت بيماران است.

گجرات دارای 650 موارد مثبت coronavirus تا کنون و گزارش 28, مرگ و میر, در حالی که 59 رو به بهبود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر