یک روز صبح قدم زدن در Motera محله در شمال احمدآباد می دهد یک ایده از هیجان در هوا با پوست تازه, تازه گذاشته جاده بوی رنگ تازه از تزئین دیوار و مردم متهم-در انتظار سفر رئیس جمهوری آمریکا.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است. ما در حال انتظار برای دیدن او” جوانی خارج Amul, شیر, سالن گفت. وقتی پرسیده شد که به دلیل شور و هیجان خود را در مورد مشخصات بالا بازدید از این در مقطع کارشناسی دانشجو می گوید: “او (تهمت) است که صحبت از شهر. ما نیاز به او را ببیند.” احساسات انعکاس احساسات بسیاری از مردم در این محله که در مجموعه ای به خط در دو طرف جاده ها در روز دوشنبه بعد از ظهر. به وضوح احمدآباد همه decked تا میزبان مادر تمام مجامع عمومی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بانوی اول, Melania Trump و خانواده را لمس خاک هند در فوریه 24 – نزدیک به ظهر در سردار Vallabhbhai Patel فرودگاه بین المللی, که در آن آنها خواهد بود دریافت شده توسط نخست وزیر نارندرا.

‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’

در کمتر از 36 ساعت-سفر به هند مغلوب ساختن پیشی جستن اولین توقف احمدآباد که در آن او ملحق خواهد شد نخست وزیر مودی به آدرس شکستن رکورد جمعیت در تازه بازسازی Motera ورزشگاه کریکت. رویداد – Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن را آینه پرونده مودی رویداد برگزار شد در هوستون آمریکا سال گذشته در ماه سپتامبر.

 

رهبران دو کشور تبلیغ می شود No1 و No2 نظر خود را در Facebook دنبال – شروع خواهد شد با 9 کیلومتر roadshow از فرودگاه برای رسیدن به ورزشگاه —پس از نام “معمار از ایالات هند” سردار Vallabhbhai Patel. ورزشگاه کریکت با ظرفیت بیش از 1.15 لاخ در نظر گرفته شده است یک مهندسی مدرن مارول.

این ورزشگاه دارای یک دایره کامل آرایش صندلی بدون مانع نمایش از هر زاویه. صندلی ظرفیت دارد سرنگون استرالیا ملبورن کریکت زمین به عنوان بزرگترین. همچنین هند برای اولین بار CII – هندی شورای ساختمان سازی سبز را طلا دارای ورزشگاه.

مودی و تهمت آدرس ورزشگاه بسته بندی شده با مردم به ارمغان آورد از نقاط مختلف گجرات هند و خارج از کشور برای سراب. هیئت مدیره کنترل کریکت در هند (BCCI) رئیس Sourav Ganguly بود توییتی ابراز اشتیاق خود را برای به شخصا شاهد مگا نشان می دهد. در میان برجسته دیگر شرکت کنندگان شامل مشاهیر از بالیوود و prominet شخصیت از هنر و ادبیات و فرهنگ کسب و کار و NRIs. مسئولیت جمعیت بسیج و مدیریت اختصاص داده شده به BJP Gujarat, پارتی, کادر و همچنین محلی و انجمن های صنفی و سازمان های غیر دولتی (NGOs). در حالی که وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی در صرف در کل رویداد برآورد خشن قرار دادن شکل در ₹100 کرور.

 

در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده در آخرین بیانیه بیان کرده است انتظار برای شرکت در roadshow مقامات در گجرات دولت ادعا کرده اند که بیش از 1.2 لاخ مردم به احتمال زیاد به انتظارنشسته بودند تا در طول مسیر.

“وجود خواهد داشت 28 مرحله به نمایش گذاشتن میراث فرهنگی هند از جمله گجرات garba رقص و دیگر هنرهای مردمی از کشورهای مختلف. این خواهد بود که جذاب ترین بخش از roadshow و به لحظات به یاد ماندنی به رئیس جمهور ایالات متحده. ما انتظار داریم حدود 1.2 لاخ مردم در ورزشگاه. این بی سابقه است گفت:” یک مقام رسمی مشغول در ترتیبات از Namaste تهمت رویداد. قابل توجه رئیس جمهور چین, ژاپنی, نخست وزیر شینزو آبه نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو نیز با توجه grand خوش آمدید مربوطه خود را در طول بازدیدکننده داشته است به احمدآباد در طول پنج سال گذشته.

نظارت و امنیت

این شهرستان احمدآباد پلیس و گجرات اداره پلیس هستند که با داشتن یک زمان سخت دست زدن به امنیت تنظیم برای رهبران دو تا از بزرگترین دموکراسی. در حالی که تکنولوژی پیشرفته از جمله هواپیماهای بدون سرنشین و نظارت تصویری در حال اعزام به نگه داشتن یک round-the-clock, watch در مسیر و محل رویداد وجود دارد بیش از 11,000 پرسنل امنیتی در گارد.

مسخره دریل انجام شده در طول مسیر. پلیس محلی است نزدیک و هماهنگی با جهان پیچیده ترین آژانس امنیت – وزیر خارجه هند به ویژه حفاظت و امنیت ملی سپاه پاسداران به صورت همزمان عملیات در طول تقریبا سه ساعت اقامت رئیس جمهور ایالات متحده.

تظاهرات و مجادلات

در ضمن مشخصات بالا مشاهده نیست امان از مجادلات و تظاهرات. دولت های محلی است که مقصر آن حساس دست زدن به زاغه نشينان شده اند یا خواسته به اخراج خود در محوطه و یا در حال مسدود شده, از پشت یک دیوار بتنی به عنوان آن را “امن” برای بازدید از ما مهمان. اما احمدآباد شهری کمیسر Vijay Nehra است rubbished اتهامات حاکی از این است که عمل در محله های فقیرنشین بخشی از یک ضد تجاوز درایو آغاز شده و حدود دو ماه پیش زمانی که وجود دارد هیچ کلمه ای در مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه کنید. از سوی دیگر مخالفت کنگره تهدید کرده است که به مرحله حق اعتراض در خارج از ورزشگاه در برابر حاکم BJP در مرکز برای حفاظت از شغل سهمیه عقب مانده جوامع SCs و STs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im