شدید اختلافات را آغاز کرده است در این کنگره بیش از تعداد محدودی از Rajya سبها صندلی های در دسترس از کشورهای تحت حکومت حزب یا متحدان آن است. انتخابات را برگزار می شود حدود 70 کرسی مجلس در این سال و این کنگره دارای یک لبه در کمتر از یک دوجین از حدود شش متحده که در آن است در قدرت است.

در حالی که کنگره خودی ادعا می کنند که این تصمیم گرفته خواهد شد توسط حزب رئیس جمهور سونیا گاندی به عنوان و هنگامی که این فرایند را برای انتخابات شروع می شود تعدادی از رهبران را شروع کرده اند موقعیت خود را. بسیاری از این انتخابات برگزار خواهد شد بین آوریل و ژوئن.

برای مثال در ماهاراشترا که در آن حزب در قدرت در اتحاد با شیو سنا و NCP هفت جای خالی باز خواهد شد این سال است. اظهارات Milind Deora سابق وزیر مانموهان سینگ کابینه و رئیس جمهور سابق این حزب بمبئی واحد دیده می شود موقعیت خود را برای صندلی.

از هفت کرسی حکم داد می توانید برنده در حدود پنج و کنگره انتظار حداقل یک صندلی. ارشد کنگره از دولت حسین Dalwai میان می آید به پایان این سال است. به طور مشابه, در, Madhya Pradesh, سه کرسی خواهد بود تا برای grabs. دو تا از اینها برای رفتن به کنگره و باز کشمکش آغاز شده است در میان رهبران. رئیس سابق وزیر و یکی از رهبران ارشد Digvijaya سینگ یکی MP که بازنشسته است و در این سال. با توجه به سازمانی معادلات در حال حاضر فرماندهی عالی ارسال خواهد شد او را دوباره به دست دولت وزیر کمال نات.

رهبر جوان Jyotiraditya Scindia دیده می شود به عنوان یک مدعی برای دومین صندلی. اما رهبران حزب را آشکارا خواستار آن شدند که پریانکا گاندی Vadra باید ارسال به Rajya سبها از دولت است.

ارشد کنگره رهبر Sajjan سینگ Verma گفت: در یک صدای جیر جیر “ایندیرا گاندی متعهد شد برای ترقی برنامه ریزی طبقات برنامه ریزی قبایل و زنان است. Priyanka است پس او رد پای. فقط به عنوان ایندیرا-ji آورده @OfficeOfKNath (کمال نات) به Madhya Pradesh, از آن زمان به ارمغان بیاورد @priyankagandhi-جی (پریانکا گاندی) به Rajya سبها از دولت است.”

دولت سابق کنگره رئیس جمهور آرون Yadav نیز پشتیبانی می کند این تقاضا است. “وقت آن است که Rahul Gandhiji یک بار دیگر دست بر روی فرمان. آن را نیز مناسب می باشد که Priyanka Gandhiji داده می شود این فرصت را به نمایندگی از Rajya سبها از M. P. به یک لبه به زمین مبارزه علیه ایدئولوژی فاشیستی” او گفت:.

وجود دارد سه جای خالی از راجستان و حزب را حداقل دو صندلی. لابی شدید آغاز شده است برای هر دو صندلی.

در چتیسگر بیش از حد وجود دارد دو جای خالی جمله که از nonagenarian AICC دبیر Motilal Ibrahim. حزب است که به احتمال زیاد برای ارسال Ibrahim بازگشت به بالا خانه است.

مزیت BJP

بی جی پی که 82 اعضا در حال حاضر در خانه را بهبود موقعیت خود را در پایان این سال در Rajya سبها.

دولت نارندرا در حال حاضر یک “کار اکثریت” در Rajya سبها با تشکر به این موضوع مبتنی بر حمایت از حصار-جانشین مانند BJD های TRS و YSRCP.

NDA موقعیت را دریافت تقویت به عنوان انتخابات برگزار خواهد شد و برای 70 کرسی بخش عمده ای از آن ها از BJP حکومت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im