صنعت کشاورزی ادعا می کند همه گیر محدودیت های مهاجرتی می تواند در تامین مواد غذایی

صنعت کشاورزی هشدار داده است که ویزای مهاجرتی محدودیت با توجه به کروناویروس همه گیر می تواند به معنای از دست دادن در مزرعه کار به اندازه کافی تیز به صدمه زدن به توانایی خود را برای دریافت بسیاری از اقلام مواد غذایی در قفسه های فروشگاه.

“اگر سیاست نگه می دارد ما باید برخی بسیار جدی کمبود نیروی کار” به گفته دیوید Puglia جمهور غربی تولید کنندگان انجمن که نشان دهنده کشاورزان در آریزونا و کالیفرنیا کلرادو و نیومکزیکو. Puglia گفت که به شدت از کمبود خواهد بستگی به منطقه و کالا.

پرسید که آیا این کار مشکل می تواند منجر به کمبود در مواد غذایی, فروشگاه, قفسه, Puglia پاسخ داد: “این ممکن است.” او توضیح داد: “این بسیار دشوار خواهد بود در اواخر این مرحله به همه کسانی که کار شکاف به دلیل این است که تمام این اتفاق برنامه ریزی نشده. ما نمی توانیم تلنگر چیزهایی که در اطراف به سرعت.”

وزارت امنیت داخلی در روز چهارشنبه متوقف پردازش برنامه های کاربردی جدید تحت H-2A برنامه فراهم می کند که ویزای موقت farmworkers. بازگشت کارگران می تواند ویزای خود را تمدید ارائه شده خود را دریافت کردند آخرین مجوز در سال گذشته است. بیش از 77,000 H-2A ویزا گواهی شد در مارس و آوریل سال گذشته حدود یک سوم از تمام گیرندگان با توجه به وزارت کار.

این گروه توصیف دولت سیاست به عنوان یک مصالحه منطقی در شرایط اما هشدار داد و آن را باید از نزدیک بررسی شود. وزیر امور خارجه مایک Pompeo به دنبال اطمینان دادن به صنعت گفتن گزارشگران جمعه که دولت کار می کنند برای اطمینان از کارگران کشاورزی هنوز هم در دسترس است. “ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم به حفظ این بخش از اقتصاد ما حیاتی کار,” او گفت:.

یک مقام رسمی در یک انجمن تجارت گفت: آنها شده بود مطمئن باشید که H-2A از کارگران که واجد شرایط هستند به ویزا تمدید می شد به ترتیب اولویت در کنسولگری. حتی پس از این صنعت چهره یک برنامه به طور بالقوه شدید نیروی کار مشکل است. این انجمن تخمین می زنند که حدود 40%-50% از مجموع H-2A برنامه های کاربردی ساخته شده در سال جدید برای ویزای نه تمدید. از زمان ممنوعیت در برنامه های کاربردی جدید می تواند در نتیجه کاهش تعداد موجود فصلی farmworkers حدود نیمی. و این شمارش نیست این واقعیت است که بسیاری از کسانی که کارگران ممکن نیست یا می خواهید قادر به ترک خانه با توجه به این ویروس است.

و نه می توان آنها را به راحتی جایگزین. بر خلاف آنچه برخی ممکن است فرض کنیم این دارندگان ویزای نیست نیروی کار غیر ماهر. کشاورزی نوین شامل بسیاری از فن آوری از جمله تجهیزات سنگین است که کارگران باید با آن آشنا شود و همچنین به عنوان مهارت های دیگر است که مردم عادی نمی داشتن.

“اکثر مردم فکر می کنم از H2A کارگران فقط به عنوان کار دستی, اما آنها نه” گفت: لایحه بردن رئيس جمهور از آمریکا انجمن سویا.

کشاورزی شامل بسیاری از قوانین به اطمینان حاصل شود که برداشت است, بهداشتی, برای مثال. H-2A ویزا کارگران اغلب روت برای گفتن در یک نگاه که میوه ها و سبزیجات خراب هستند یا بد و برای جلوگیری از برداشت آنها است. مهارت های آموزش داده شود می تواند اما نه بلافاصله. اکثریت قریب به اتفاق فصلی farmworkers در آورده از طریق ویزا برنامه در حال حاضر آنها را می دانیم. در حالی که برخی از دارندگان روادید را می توان در این صنعت نیاز به در حال حاضر مهارت های.

“ما تا به حال یک بیماری مزمن کمبود نیروی کار برای بیش از یک دهه” Puglia گفت. “است که به افزایش اعتماد به H-2A برنامه ویزای.”

یک برنامه کاربردی برای یک ویزای جدید به این معنا نیست که کارگران در حال انجام کار در مزرعه برای اولین بار ، آن را ممکن است به سادگی به این معنی است که متقاضی قبل از ویزا منقضی شده قبل از آن را می توان تمدید کرد. گروه تجارت تخمین می زنند که بیش از نیمی از متقاضیان انجام این کار قبلا.

عامل دیگری است که در حالی که 93 درصد از H-2A متقاضیان از مکزیک آمده با توجه به آمریکایی Farm Bureau Federation, بقیه در حال پرواز در از کشورها به عنوان دور به عنوان آفریقای جنوبی. که دیگر ممکن است امکان پذیر تحت محدودیت های مسافرتی بنابراین کار استخر خواهد بود منقبض شده و حتی بیشتر.

“یکی از اعضای من تنها استخدام H-2A کارگران از آفریقای جنوبی از یک منطقه خاص از آنجا که همه آنها به طور کلی آموزش در این تجهیزات گران قیمت” گوردون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>