آگرا ورزشی نگاه جدید به استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

دیوارها هستند که آراسته با نقاشی های, بازتاب Brij فرهنگ و میراث معماری آگرا ویکتوریا-سبک پست های لامپ نصب شده و چمن از یاد تاج محل bedecked با شکوفه های رنگارنگ به عنوان شهر تاریخی چرخ دنده تا برای استقبال از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که میله میله به وارد در آگرا در دوشنبه شب پس از حضور در مگا ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در تازه ساخته شده Motera ورزشگاه کریکت در احمدآباد.

دولت شهرستان است تمام بشود برای این روز بزرگ و آماده سازی در نوسان کامل برای ارائه “بهترین چهره آگرا”.

“ما به طور کامل آماده شده و ما مایل به ارائه بهترین و آگرا را به ما رئیس جمهور و هیئت خود را. در Kheria فرودگاه به محض ورود انتظار می رود در حدود 4:30 بعد از ظهر صدها نفر از هنرمندان را خوش و او را با “mayur nritya’,” آگره بخشی کمیسر آنیل کومار گفت PTI.

امنیت شده است پا در این شهر پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار اول خود را به هند است. دختر خود را Ivanka پسر در قانون Jared کوشنر و یک کهکشان از بالا مقامات آمریکایی خواهد بود بخشی از سطح بالا و هیئت همراه او در طول سفر خود به هند در فوریه 24 و 25.

در آگرا مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده را صرف حدود یک ساعت در تاج محل قبل از غروب آفتاب است. سپس آنها را ترک دهلی نو است.

مقامات گفتند چند سطح پوشش امنیت خواهد بود در محل برای بازدید و پلیس و شبه نظامی و دیگر نیروهای در حال نگه داشتن یک hawk-eyed شب زنده داری در این شهر است.

بزرگ پلیس استقرار خواهد بود علاوه بر مقامات ایالات متحده سرویس مخفی و مقامات امنیت ملی نگهبانان (NSG) گفتند.

مرکزی صنعتی نیروی امنیتی پرسنل گشت در محل Taj Mahal جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ازدواج سفر به هند در آگرا چهار شنبه, فوریه 22 سال 2020 است. رئیس جمهور تهمت خواهد پرداخت وزارت امور خارجه هند در فوریه 24 و 25 در دعوت از نخست وزیر نارندرا. – PTI

 

این آگرا کمیسر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان مسیر از فرودگاه به تاج محل را span حدود 13 متر و در طول راه هزاران نفر از هنرمندان را خوش و او را با اجراهای ویژه.

“در امتداد مسیر 21 مناطق تعیین شده مشخص شده بعضی ها با مراحل و دیگران در سطح زمین که در آن هنرمندان در حال حاضر, رقص اشکال Brij منطقه (Mathura-وریندون) مانند کریشنا لیلا رقص مضمون در رادا و فرهنگی دیگر دارایی منطقه کومار گفت.

در اصلی شهر پیر جاده در حال تعمیر جاده-تقسیم شدن رنگ نو غیر قانونی هوردنجس و پوستر برداشته و دیوار در طول مسیر که رئیس جمهور تهمت را که تزئین شده با نقاشی منعکس Brij فرهنگ و میراث معماری آگرا.

در بسیاری از مکان ها و آثار و تبریک تهمت شده اند ساخته شده توسط هنرمندان که مشغول تکمیل دیوار پیش از سفر. آب اسپری به طور منظم برای اطمینان از وجود گرد و غبار.

ویکتوریا-سبک پست های لامپ نصب شده اند در بسیاری از مناطق برای بهبود زیبایی شناسی نگاه از شهرستان.

آب نیز به طور مداوم تخلیه شده به رودخانه Yamuna خود را برای بهبود وضعیت زیست محیطی, مقامات گفت.

تاج محل

کارگران تمیز کردن منطقه اطراف تاج محل جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار در آگرا – PTI

 

در تاج محل محوطه کارگران دیده می شد تمیز کردن سنگ مرمر و ماسه سنگ.

قرن 17th, آرامگاه مشهور ساخته شده توسط امپراتور مغول شاه جهان در طی یک دوره از حدود 20 سال پس از مرگ همسرش ممتاز محل در سال 1631.

ساخته شده با سنگ مرمر سفید و قرمز و ماسه سنگ نفیس معماری مارول به عنوان یکی از هفت شگفتی جهان را به خود جذب تعداد زیادی از گردشگران از سراسر جهان است که اغلب در برنامه سفر سران کشورهای مختلف که در سفر هند.

در تاج Ganj منطقه همسایه آرامگاه بسیاری از مغازه ها ورزشی یک لوحه به عنوان کارگردانی شده توسط مقامات محلی است.

مرکزی صنعتی نیروی امنیتی پرسنل گشت در محل Taj Mahal جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ازدواج سفر به هندوستان, در AgraPresident مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت خواهد شد یک سفر رسمی به هند در فوریه 24 و 25 در دعوت از نخست وزیر نارندرا. – PTI

 

“حدود یک هفته پیش این تابلو را به یک نگاه یکنواخت برای تمام مغازه ها به ارائه یک نگاه زیبا. ما بسیار هیجان زده در مورد رئیس جمهور تهمت بازدید گفت: Pawan Kumar اجرا می شود که یک ‘petha’ فروشگاه.

راهنمای عبدالعلی خان نیز بوده در مورد تهمت بازدید گفت: آن را به افزایش قد و قامت آگرا و بیشتر تقویت گردشگری است .

“چشمه شده است کاملا تمیز و گلدان قرار داده تا تحمل سوسو زننده گل. تاج نمی کند نیاز به هر گونه ارتقاء و اما یک نور افکن اضافه شده قطعا افزایش جلال تاج و آگرا بیش از حد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>