AGR پرداخت: Vodafone ایده به دنبال میزبان از امتیازات

vodafone, vodafone ideaپس راس دادگاه خودداری کرده است هر امتیازی به اپراتورهای مخابراتی در شرایط مبهوت پرداخت غرامت آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه نقطه دستگیره Vodafone ایده تقاضا شده است.

همانطور که دولت در تلاش برای حل و فصل تنظیم درآمد ناخالص (AGR) بحران Vodafone ایده بد ترین آمار شرکت توسط دیوان عالی کشور منظور در این موضوع نوشته شده به بخش ارتباطات از راه دور (DoT) شمارش یک لیست از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد این امر نیاز به شناور باقی می ماند.

به گفته منابع این شرکت به دنبال یک مهلت قانونی سه سال برای تعادل AGR-مربوط به حق عضویت و پس از آن می توانید پرداخت را گسترش بیش از 15 سال دوره. این شرکت تا کنون پرداخت شده 3,500 کرور روپیه در برابر حق عضویت Rs 53,039 کرور به عنوان محاسبه نقطه. وودافون ایده خود را محاسبه حق می ایستد در اطراف تومان 23,000 کرور.

اخبار مرتبط

پس راس دادگاه خودداری کرده است هر امتیازی به اپراتورهای مخابراتی در شرایط مبهوت پرداخت غرامت آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه نقطه دستگیره Vodafone ایده تقاضا شده است. بیشتر هر گونه امتیازی نمی شود تنها به Vodafone ایده اما نیاز به گسترش به تمام اپراتورها.

این شرکت همچنین به دنبال تنظیم آن GST بازپرداخت 7,000 تومان کرور روپیه در برابر آن AGR حق. تا کنون وزارت مالیه با رد هر گونه GST بازپرداخت مطالبات telcos.

منابع گفت: این شرکت همچنین به دنبال کاهش هزینه مجوز به 3 ٪ از زمان 8% در حالی که خواستار آن است که طیف استفاده اتهامات باید پایین آورده به 1% از زمان 3 درصد است.

این مطالبات شده اند ساخته شده توسط صنعت مخابرات زمان و دوباره و این احتمال وجود دارد که دولت ممکن است با برخی از امتیازات در اینجا. مگر اینکه برخی از توقف و یا مبهوت گزینه های پرداخت ارائه شده است در این پرداخت بعید است که آن کمک خواهد کرد Vodafone ایده بسیار.

“ما نمی تواند انجام دهد مقدار زمانی که می آید به AGR غرامت آن را به عنوان یک دادگاه عالی سفارش. اما هنوز هم ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه حل کمک خواهد کرد که پایداری مخابرات بخش” نقطه مقامات گفت.

نقطه برگزاری وزرا مشاوره برای کشف این نوع از امتیازات آن می تواند ارائه دهد به اپراتورها به جزر و مد بیش از AGR بحران است.

Bharti Airtel رئیس سونیل میتال و وودافون ایده رئیس کومار منگلم Birla باید زودتر ملاقات وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به بحث در مورد سلامت صنعت مخابرات است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im