Supposing the SC does not allow for staggered payment, then the entire Rs 1.47 lakh crore dues the operators owe together would need to be paid upfront. فرض SC اجازه نمی دهد که برای مبهوت پرداخت و سپس کل Rs 1.47 لاخ کرور غرامت اپراتورهای مدیون هم نیاز به پرداخت در صف مقابل.

دولت نه تنها بالا برده FY20 تجدید نظر در برآورد درآمد حاصل از خدمات مخابراتی به تومان 58,989.64 کرور روپیه از بودجه برآورد تومان 50,519.81 کرور بلکه جلوتر رفته و ثابت بسیار بلند پروازانه شکل Rs 1.33 لاخ کرور برای FY21. اما اگر از نزدیک بررسی به نظر می رسد که دولت خود را تخمین می زند به وضوح اشتباه است و خواهد آن را از دست ندهید در هر دو جبهه.

اگر در همه دولت انتظار دارد برای دیدار با هدف تجدید نظر Rs 58,989.64 کرور برای مالی جاری آن خواهد بود و بر اساس برخی از صف مقابل مقدار آن را به عنوان تنظیم درآمد ناخالص (AGR) غرامت از اپراتورهای مخابراتی مانند Bharti Airtel, Vodafone ایده و Tata Teleservices. اما دیوان عالی کشور است و در عین حال به اصلاح دادخواست از این اپراتور اصرار برای برنامه ریزی پرداخت در تلوتلو خوران پس چه شکل در آن طول می کشد در نهایت کمی نارس به حدس و گمان.

اخبار مرتبط

در ضمن امور اقتصادی وزیر Atanu چاکرابورتی روز دوشنبه گفت که دولت به حساب نمی AGR غرامت پرداخت در مخابرات رسید یا به صورت مالی جاری یا آینده. در این سناریو دولت نمی توانند بیش از Rs 36,195 کرور اطراف 16,000 تومان کرور روپیه از مجوز هزینه ها و طیف استفاده شارژ و دیگری تومان 20,195 کرور از معوق طیف اقساط. آن را فقط می توانید لمس 59,000 تومان کرور روپیه اگر برخی از – تومان 22,805 کرور – می آید به عنوان پرداخت در صف مقابل به عنوان AGR حق. اما DEA کار می گوید دولت به حساب نمی که برای پول و تا زمان SC نمی کشد تا اصلاح دادخواست آن را دشوار است به حدس و گمان چه شکل مبهوت پرداخت را حتی اگر یک فرض می شود که دادگاه راس اجازه می دهد برای آن است.

فرض SC اجازه نمی دهد که برای مبهوت پرداخت و سپس کل Rs 1.47 لاخ کرور غرامت اپراتورهای مدیون هم نیاز به پرداخت در صف مقابل. این غرامت از سه اپراتور – Bharti وودافون ایده و Tata Teleservices – به تومان 1.02 لاخ کرور. اما بعید است که وودافون ایده خواهد بود قادر به پرداخت اگر خواسته به پرداخت کل Rs 53,039 کرور در یک بروید. در این صورت تضمین شده پرداخت می آمد تنها از اپراتور Bharti Airtel (Rs 35,586 کرور) و تاتا تله (Rs 13,823 کرور) که در مجموع Rs 49,409 کرور.

اگر این مقدار می آید مالی این هدف خواهد بود پیشی گرفته اما پس از آن در سال آینده را هدف خواهد بود به طور گسترده ای از دست رفته است. اگر Rs 49,409 کرور به تعویق افتاده است به سال آینده دولت را تنها 16,000 تومان کرور روپیه اضافی از هزینه مجوز و طیف استفاده شارژ. یک تکه بزرگتر از 21,000 تومان کرور روپیه به عنوان معوق طیف قسط نمی خواهد آمد به عنوان یک دو سال توقف در پرداخت چنین داده شده توسط دولت است.

دولت می گویند که این انتظار برای جلب درآمد حاصل از مزایده طیف برنامه ریزی شده برای ماه مارس/آوریل این سال اما اپراتورها در حال حاضر گفت که آنها در یک موقعیت برای پیشنهاد خود را با توجه به شرایط مالی که بدتر با AGR به دلیل بار.

بنابراین راه هر کدام یک به نظر می رسد دولت است قطعا رفتن به دست آن هدف برای مخابرات درآمد رسید, می شود آن را برای FY20 یا FY21.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی