vodafone, department of telecomنقطه و مقامات آن نمی خواهید برای انجام هر چیزی که عذاب SC در جلسه بعدی در مارس 17.

سردرگمی غالب در صفوف دولت بیش از گام های بعدی گرفته شود در ماده تنظیم درآمد ناخالص (AGR) غرامت از این صنعت با هیچ خط روشن در حال ظهور که آیا به encash ضمانت بانکی از اپراتورهای مخابراتی که باید پرداخت تا به طور کامل با وجود دیوان عالی کشور و اعلامیه فرستاده شده توسط وزارت ارتباطات از راه دور (نقطه).

بزرگترین مخمصه در این نقطه است که بیش از این مراحل انجام شود با توجه به Vodafone ایده که نیاز به پرداخت حداکثر – Rs 53,039 کرور – اما تا کنون پرداخت تنها 2,500 تومان کرور.

اخبار مرتبط

در روز سه شنبه, Vodafone ایده رئیس کومار منگلم Birla ملاقات دات وزیر Anshu Prakash برای کشف گزینه های برای نگه داشتن این شرکت شناور. پس از جلسه Birla گفت: “نمی توانم بگویم هر چیزی در لحظه”.

Birla که نقطه کار برای بیش از یک ساعت همراه بود Ravinder Takkar, MD & مدیر عامل شرکت وودافون ایده.

او حاضر به پاسخ به پرسش در مورد اینکه آیا یا نه Vodafone ایده خواهد به طور پیش فرض در پرداخت AGR حق عضویت و یا اگر شرکت می تواند نسبت عجز از پرداخت دیون.

جدا از پرداخت 2,500 تومان کرور روپیه در روز دوشنبه این شرکت گفته است که آن را خواهد پرداخت 1,000 تومان کرور روپیه قبل از پایان هفته. آن را دوباره تکرار کرد که از زنده ماندن خود را بستگی به امداد در AGR مهم است.

منبع گفت که مقامات در این نقطه در یک ثابت در طول دوره بعد از عمل به دلیل آنها نمی خواهید به گرفتار در پای اشتباه در این زمان. در ژانویه 23, نقطه تا به حال صادر شده سفارشات به آن دفاتر را به هر سرکوبگر اقدام علیه اپراتور که خشمگین SC باعث بالا دادگاه به موضوع اهانت اعلامیه علیه رسمی.

نقطه و مقامات آن نمی خواهید برای انجام هر چیزی که عذاب SC در جلسه بعدی در مارس 17. اگر آنها encash بانک تضمین Vodafone ایده این به معنی بسته شدن این شرکت و دولت از دست دادن بیش از Rs 2 لاخ کرور توسط راه دیگر حق مانند معوق طیف اقساط و بانک ها را در آمار حدود 50,000 تومان کرور.

مشکل دیگر این است که اگر بانک تضمین باید encashed که آیا آن را باید انجام شود تنها برای Vodafone ایده یا حتی Bharti Airtel. هر چند Bharti Airtel در روز دوشنبه پرداخت 10 ، 000 تومان کرور روپیه از مجموع آن Rs 35,584 کرور غرامت و گفت که آن را به پرداخت تعادل پس از ارزیابی مجدد قبل از مارس 17, مشخصات فنی آن نمی پرداخت مبلغ کامل. پس هر encashment ضمانتنامه بانکی باید درخواست آن را به عنوان به خوبی.

منبع گفت که یک خط فکری در این نقطه به ارسال اطلاعیه به این شرکت چرا اقدام به لغو مجوز, مالیات, مجازات و یا encashment از بانک ضمانت – گرفته شده باید در برابر آنها. طبق قوانین هر گونه اطلاع باید پس از 60 روز دوره که در طی آن شرکت ها نیاز به پاسخ. این راه نقطه خواهد بود در انطباق SC سفارش و شرکت ها را به پرداخت.

در ضمن وجود دارد همچنین امکان اختلافات بین اپراتورها و نقطه بیش از این مقدار پرداخت می شود با سابق آمدن با یک مقدار پایین تر. چه اتفاقی می افتد اگر آنها پرداخت خود ارزیابی مقدار و ادعا می کنند که کامل پرداخت شده است ، منابع گفت: در این صورت آن را می توان توسط هر دو طرف است که آنها در انطباق با SC سفارش و مقدار اختلاف به عنوان یک موضوع جداگانه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی