AGR-آمار Vodafone ایده می خواهد 7-8 بار پیاده روی در داده تلفن همراه تعرفه

The company has sought 18 years time to clear the dues, including a three-year moratorium on payment of interest and penalty, according to official sources.این شرکت به دنبال 18 سال زمان برای روشن شدن حق, از جمله سه سال توقف در پرداخت بهره و مجازات به گفته منابع رسمی.

وودافون ایده خواستار رفع حداقل تعرفه های داده تلفن همراه در 35 تومان به ازای هر گیگابایت حدود 7-8 بار از قیمت فعلی و به صورت تلفنی در 6 paise در هر دقیقه همراه با هزینه ماهانه از مارس 1 برای فعال کردن آن پرداخت قانونی حق عضویت و ایجاد کسب و کار پایدار.

از دست دادن گیری مخابراتی تحت فشار است برای روشن شدن تنظیم درآمد ناخالص غرامت بیش از 50,000 تومان کرور روپیه به پیروی از دیوان عالی کشور به منظور. این شرکت به دنبال 18 سال زمان برای روشن شدن حق, از جمله سه سال توقف در پرداخت بهره و مجازات به گفته منابع رسمی.

اخبار مرتبط

“تعداد وجود دارد خواسته است که وودافون ایده قرار دادن در سراسر دولت برای بقای آن. این شرکت می خواهد حداقل قیمت داده باید ثابت شود در 35 تومان به ازای هر گیگابایت و حداقل ماهانه اتصال شارژ در Rs 50 از 1 آوریل سال 2020 است. این دشوار هستند خواسته است که یک مشکل برای دولت برای تحقق” یک گفت: با توجه به PTI در خواست نامش فاش نشود.

زمان اینترنت تلفن همراه قیمت در محدوده 4-5 تومان هر گیگابایت.

با توجه به منبع ودا ایده می خواهد حداقل قیمت خروجی باید ثابت در 6 paise در هر دقیقه است.

تقاضا برای افزایش تماس و اینترنت نرخ از وودافون ایده می آید ظرف مدت سه ماه از شرکت بالا بردن قیمت تا 50 درصد است.

“به گفته این شرکت افزایش در تماس با تلفن همراه و نرخ داده ها کمک خواهد کرد که آن را تولید درآمد به همان سطح به عنوان Vodafone و ایده به صورت جداگانه تولید شده در 2015-16. این شرکت گفته است که آن را به سه سال برای رسیدن به آن سطح پس از افزایش تعرفه از این رو آن را به دنبال سه ماه مهلت قانونی برای پرداخت AGR غرامت” این منبع گفت.

یک Vodafone ایده سخنگوی کاهش یافته است به نظر در این موضوع.

دولت عوارض هزینه مجوز و طیف استفاده شارژ بر اساس درآمد به دست آمده توسط شرکت های مخابراتی.

شرکت های مخابراتی و دولت وارد شده بود به یک اختلاف بیش از ascertaining درآمد محاسبه است. دیوان عالی کشور تایید دولت روش محاسبه درآمد و دستور داد اپراتورهای مخابراتی برای روشن شدن تمام حق عضویت توسط 23 ژانویه 2020.

تجمعی مسئولیت در اپراتورهای مخابراتی برآورد شد در اطراف تومان 1.47 لاخ کرور توسط وزارت مخابرات در ماه جولای سال 2019.

وودافون پرداخت 3,500 تومان کرور روپیه از 53,000 تومان کرور روپیه محاسبه نقطه.

این شرکت نوشته شده به مخابرات بخش ابراز عدم توانایی خود را به پرداخت کامل AGR غرامت مگر اینکه دولت طول می کشد اقدامات فوری از جمله اجازه می دهد مبهوت, پرداخت, کاهش عوارض و اجرای کف قیمت در این بحران زده بخش.

هشدار که آن را “نه در صدا مالی دولت” وودافون ایده گفت: این شرکت می خواهد در یک موقعیت برای تامین بدهی خود را تنها در صورتی که دولت آغاز مراحل از جمله اجازه می دهد مجموعه آف برای GST اعتبار تا کنون جمع شده اند و اجازه مبهوت ساز و کاری برای پرداخت تعادل میزان علاقه مجازات و علاقه در مجازات است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im