وودافون اجرایی گروه نیک بخوانید تا به حال در ماه نوامبر گفت: این شرکت در هند واحد می تواند رهبری برای انحلال اگر هیچ امداد در تقاضا به پرداخت AGR حق.

وودافون ایده گفته است که ارزیابی مقدار که از آن خواهد شد قادر به پرداخت به دولت در جهت تنظیم درآمد ناخالص (AGR) غرامت و پرداخت خواهد شد ساخته شده در چند روز آینده. این شرکت ابراز نگرانی در مورد توانایی خود را برای ادامه کسب و کار خود را. آن گفت: به عنوان افشا در بیانیه خود در سه ماهه دسامبر توانایی خود را همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن است که در اصل وابسته به یک نتیجه مثبت از این نرم افزار برای اصلاح تکمیلی سفارش.

در این بیانیه از این شرکت پس از وزارت ارتباطات از راه دور (DoT) خواسته اپراتورهای مخابراتی را فوری پرداخت با توجه به AGR غرامت پس از دادگاه عالی دستور برای عدم رعایت آن 24 اکتبر 2019 ، در حالی که شنوایی اصلاح دادخواست از شرکت ها از جمله Bharti Airtel و وودافون ایده دیوان عالی کشور را در هم شکسته امید از هر گونه امداد نسبت به پرداخت در حالی که پایین آمدن به شدت در نقطه برای بازیابی حق.

اخبار مرتبط

“این شرکت در حال حاضر ارزیابی میزان که از آن خواهد شد قادر به پرداخت به نقطه نسبت به غرامت محاسبه شده بر اساس AGR به عنوان تفسیر دیوان عالی کشور است. شرکت پیشنهاد پرداخت مبلغ پس از ارزیابی در چند روز آینده” وودافون ایده گفت.

کل غرامت که وودافون ایده نیاز به پرداخت تومان است 53,039 کرور. این شرکت گزارش شده است از دست دادن تومان 6,453 کرور برای ماه های اکتبر تا دسامبر چهارم. اپراتور Bharti Airtel نیز گفت: آن را به سپرده 10 ، 000 تومان کرور روپیه در حساب تنظیم AGR حق عضویت در فوریه 20 و تعادل پرداخت انجام خواهد شد قبل از مارس 17 بعد از خود ارزیابی.

وودافون اجرایی گروه نیک بخوانید تا به حال در ماه نوامبر گفت: این شرکت در هند واحد می تواند رهبری برای انحلال اگر هیچ امداد در تقاضا به پرداخت AGR حق. هر چند 15 شرکت های مخابراتی مدیون تومان 1.47 لاخ کرور غرامت به دولت بسیاری از آنها یا تعطیل مغازه و یا به عجز از پرداخت دیون. مانند مقدار کل از سه شرکت عملکرد — Bharti Airtel, Vodafone ایده و Tata Teleservices — تومان 1.02 لاخ کرور.

هر چند Bharti کرده است بودجه ای برای پرداخت و Tata Teleservices است در یک موقعیت برای انجام همان, Vodafone ایده است اظهار داشت: در گذشته عدم توانایی خود را به پرداخت در یک بروید. روز جمعه سفارش در یک راه هل Vodafone ایده به وب سایت فروشگاه به عنوان نشان داده شده توسط رئیس آن کومار منگلم Birla زودتر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im