AGR حق عضویت: Vodafone ایده می پردازد تومان 3,043 کرور به دولت

vodafone idea, bharti airtelاپراتورها مانند Bharti Airtel و وودافون ایده را برای پرداخت این اقساط تا 2031 اما پس از زمان پرداخت آنها نیاز به پرداخت هزینه برای دو سال آینده.

وودافون ایده است که تا کنون پرداخت تنها 3,500 تومان کرور روپیه از آن Rs 53,039 کرور از تنظیم درآمد ناخالص (AGR) غرامت روز سه شنبه پرداخت می شود در اطراف تومان 3,043 کرور نسبت به آن معوق طیف غرامت منابع گفت.

معوق طیف غرامت اساسا پرداخت قسط است که ساخته شده توسط اپراتورهای مخابراتی برای طیف های خریداری شده در گذشته مزایده. اپراتورها مانند Bharti Airtel و وودافون ایده را برای پرداخت این اقساط تا 2031 اما پس از زمان پرداخت آنها نیاز به پرداخت هزینه برای دو سال آینده. دلیل این است که دولت در سال گذشته ارائه شده آنها دو سال توقف در پرداخت چنین به ارائه کمک در جریان نقدی ، بهره در مقدار خواهد بود اضافه شده و خالص ارزش حال حاضر از این مقدار به دلیل دست نخورده باقی خواهد ماند.

اخبار مرتبط

منبع گفت که در روز سه شنبه Bharti Airtel نیز پرداخت 1,950 تومان کرور روپیه نسبت به آن معوق طیف غرامت در حالی که تکیه Jio پرداخت Rs 1,053 کرور.

در ضمن در AGR غرامت مقابل Tata Teleservices روز سه شنبه ساخته شده پرداخت های اضافی در حدود 2,000 تومان کرور روپیه در ad hoc اساس. این بود که بیش از و بالاتر از Rs 2,197 کرور روپیه پرداخت آن را به حال ساخته شده در فوریه 17. این شرکت گفت که پرداخت های اضافی است که با هدف پوشش هر گونه آشتی تفاوت.

با توجه به وزارت ارتباطات غرامت از Tata Teleservices هستند Rs 13,823 کرور.

تا کنون Bharti Airtel نیز پرداخت 18,000 تومان کرور روپیه نسبت به آن AGR حق برابر در نقطه محاسبه Rs 35,586 کرور. Bharti گفته است که طبق آن محاسبه حق عضویت خود را ایستاده در 13,000 تومان کرور روپیه و آن را پرداخت اضافی 5,000 تومان کرور روپیه برای پوشش دادن هر گونه آشتی تفاوت.

در همین حال منابع گفت که نقطه نوشتن تازه نامه به اپراتورهای مخابراتی مانند Bharti Airtel و Tata Teleservices سوال آنها در مورد تنوع در AGR غرامت ارزیابی آنها و خود محاسبات. این احتمال وجود دارد که این موضوع ممکن است به چالش کشیده در مخابرات حل اختلافات و استیناف دادگاه در تاریخ بعد.

نقطه نیز خواسته همه اپراتورهای مخابراتی برای ارائه نام خود را مدیریت مدیران و آدرس خود را بیان کرد که این نیاز به مبله به دیوان عالی کشور.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>