AGR غرامت جهانی نشانه های نقل مکان کرد و سهم بازار این هفته; چه انتظار می رود در هفته پیش رو

S&P BSE Sensex پایان هفته توسط 153 امتیاز یا 0.37 درصد در 41,170 امتیاز در حالی که گسترده تر بسیار خوب 50 تضعیف 45 امتیاز و یا 0.37 درصد به 12,080 امتیاز.

پس از از دست دادن زمین در دو جلسه متوالی داخلی و به اشتراک گذاری بهبود بازارهای سهام در طول هفته تنها به پایان پایین تر از جایی که آنها آغاز شده در روز دوشنبه. S&P BSE Sensex پایان هفته توسط 153 امتیاز یا 0.37 درصد در 41,170 امتیاز در حالی که گسترده تر بسیار خوب 50 تضعیف 45 امتیاز و یا 0.37 درصد به 12,080 امتیاز. Coronavirus نقل مکان کرد و بازار این هفته و همچنین دولت مطمئن است که آن را سریع مراحل درمانی به کمک این بخش است که از ترس تاثیر بر روی کسب و کار با توجه به بهداشت و درمان اضطراری در چین است. از سوی دیگر AGR غرامت از بخش مخابرات تا به حال واکنش های متفاوتی در بازار است.

“غلتکی coaster momentums دیده در شرکت مخابرات و سهام خود را طلبکار پست بانک دیوان عالی کشور حکم در AGR. تاج ادامه داد: برای حفظ بازار در لبه و روشن ذینفع باقی مانده در بخش داروسازی. در حالی که شرکت هایی مانند تاتا موتورز مواجه شده فروش خود را با توجه به قرار گرفتن در معرض در چین” Vishal Wagh پژوهش سر ثروت باد اورده نمونه کارها گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

اخبار مرتبط

AGR حق عضویت: Bharti Airtel پرداخت 10 ، 000 تومان کرور روپیه از آن بیش از 35,000 تومان کرور روپیه AGR غرامت در حالی که Vodafone-ایده ساخته شده بخشی پرداخت دو بار در این هفته در مجموع به 3,500 تومان کرور. اپراتور Bharti Airtel قیمت سهم را به دست آورد پس از دیوان عالی کشور جلسه هفته گذشته موفق به برگزاری آن دستاوردهای این هفته است. Vodafone-ایده راهپیمایی بیش از 17 درصد در طول هفته است. بانک سهام قابل توجهی در مواجهه با بخش مخابرات از دست داده زمین در طول هفته. کومار منگلم Birla و سونیل Bharti Mittal ملاقات وزیر دارایی در طول هفته که دوباره امید نجات برای بیمار بخش. وجود دارد برخی امیدوار است که دولت ممکن است با یک بسته امداد برای بخش مخابرات است که ممکن است منجر به کوتاه پوشش در کل بخش بانکی” گفت: Santosh مینا, تحلیلگر ارشد TradingBells.

Coronavirus: آن را شنیده است که چین به آرامی کاهش محدودیت و امیدوارم این اقتصاد است که به احتمال زیاد برای بازگشت به حالت عادی” گفت: Jimeet مودی, موسس و مدیر عامل شرکت SAMCO اوراق بهادار & StockNote. در آغاز هفته رسمی از چین ملی کمیسیون بهداشت گفت که رمان Coronavirus بود “قابل پیشگیری و درمان است”. با فقدان هر گونه رویداد بزرگ در داخل کشور به بازارهای جهانی در حال دیکته روند و ترس طولانی از Coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد جهانی است فراموش نشدنی بازار در سراسر جهان می گوید تحلیلگران.

ما بازدید رئیس جمهور: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازدید از هند در هفته آینده و شرکت کنندگان در بازار هستند و با صبر و حوصله پیش بینی آنچه که او را در فروشگاه برای هند است. “بازار خواهد شد به دنبال به رئیس جمهور تهمت سفر به هند و هر نشانه به سمت ایران. اگر چه هیچ اطلاعیه مهم در حال انتظار بازار خواهد بود و به دنبال به جلو به تفسیر در مورد همان. دفاع سهام ممکن است در تمرکز” گفت: Vinod Nair از Geojit خدمات مالی. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر روشن ساخته است که او است که صرفه جویی در یک معامله برای هند است که به احتمال زیاد به امضا رسید پس از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

قیمت نفت خام پرش به: قیمت ها شروع به پریدن کرد در هفته گذشته سیگنالینگ احیای تقاضا. “نفت خام منعکس و افزایش حدود 8% از آن بدبین سطح Rs3,500/bbl که نشان می دهد که ترس از ویروس (covid19) ممکن است عقب اگر ما با استفاده از نفت خام به عنوان یک دماسنج برای ارزیابی تاثیر این بیماری همه گیر در کلی بازار گفت:” Jimeet مودی.

هفته پیش رو: تحلیلگران بر این باورند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید و Coronavirus دو عامل است که وزن در بازار است. “در بازارهای جهانی را هدایت بازارهای داخلی برای باز کردن ماهانه انقضای هفته در ابتدا به دنبال نتیجه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما از رئیس جمهور در سفر هند و همچنین انقضای معاملات آغاز میشود ، به عنوان یک روزانه گیری نشان می دهد که قوی وجود دارد برگشت گیری از اصلاح اخیر و احتمال بالاتر از این روند صعودی را برای هفته آینده” گفت: Vishal Wagh. Ajit Mishra از Religare بروکینگز اشاره می کند که این هفته به پایان خواهد رسید با کلان داده ها است که تاثیر بازار در هفته های آینده. “در هفته های آینده شرکت کنندگان خواهد بود eyeing تولید ناخالص داخلی برآورد و هند زیرساخت اطلاعات در فوریه 28,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>