agr, agr duesمرکز نرم افزار به آمار و ارقام از مبلغ پرداخت شده توسط شرکت های مخابراتی در برابر AGR حق عضویت و مبلغ مقرر تا 6 مارس به عنوان ارزیابی نقطه.

مرکز منتقل دیوان عالی کشور در روز دوشنبه به دنبال تصویب آن فرمول اجازه می دهد تا شرکت های مخابراتی به پرداخت خود را تنظیم درآمد ناخالص (AGR) حق عضویت سالانه اقساط برای بیش از 20 سال برای جلوگیری از تاثیر آن بر اقتصاد است.

یک نیمکت از قضات آرون Mishra و M R شاه به کارگردانی که مرکز نرم افزار ذکر شده قبل از همان نیمکت که تا به حال داده شده 24 اکتبر 2019 حکم برای پرداخت AGR غرامت به مقدار Rs 1.47 لاخ کرور روپیه بدهکار توسط شرکت های مخابراتی.

اخبار مرتبط

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای مرکز با اشاره به برنامه فوری برای مثال گفت که اگر یک شرکت ورشکسته می رود با توجه به حق این امر تأثیر عمده ای در این بخش است.

روی نیمکت گفت: با این حال که آن را نمی داند که اصلی نیمکت که به حکم جمع آوری خواهد شد با توجه به اقدامات پیشگیرانه اتخاذ شده توسط دادگاه عالی در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

آن را نیز اجازه این مرکز به فایل استشهاد در پاسخ به اهانت اخطار صادر شده توسط دادگاه راس در 14 فوریه برای عدم رعایت آن به منظور پرداخت AGR غرامت به وزارت مخابرات (نقطه).

این مرکز در آن برنامه گفت که به دنبال در بسیاری امکان پذیر است و شاید اجتناب ناپذیر سناریو را در ذهن و بزرگتر بهره از عواقب اقتصادی در این کشور دولت مرکزی تصمیم گرفته شده به دنبال تصویب این دادگاه به یک فرمول وارد در برای بازیابی از گذشته غرامت از مخابرات ارائه دهندگان خدمات.

“این فرمول قرار داده شده است که برای تصویب/ اجازه این دادگاه در وارد و پس از یک مفصل و طولانی کشیده مذاکرات در سطوح مختلف دولت در سلسله مراتب اداری از جمله دولت و نگه داشتن مسائل حیاتی مربوط به سلامت مالی و زنده ماندن از بخش مخابرات و نیاز به حفظ رقابت و سطح میدان بازی به نفع مصرف کنندگان است ،

تحت فرمول پیشنهاد شده توسط دولت به شرکت های مخابراتی نهفته حکم دادگاه راس اکتبر 24, 2019, مجاز به پرداخت دات ارزیابی غرامت در اقساط سالانه در بیش از 20 سال (و یا کمتر اگر آنها را انتخاب کردن), “بموقع حفاظت از آینده در حال حاضر ارزش گفت: حق استفاده از تخفیف نرخ هشت درصد (بر اساس یکی از سال های حاشیه ای دنج از نرخ وام SBI که در حال حاضر 7.75 درصد”.

طبق فرمول “سود پرداخت نشده و مقدار مجازات و بهره مجازات در رابطه با گذشته به عنوان غرامت در تاریخ از حکم دیوان عالی کشور نخواهد بود وضع فراتر از تاریخ گفت: قضاوت و ارزش فعلی خالص خواهد بود محافظت شده با استفاده از نرخ تنزیل”.

آن را می گوید که شرکت های مخابراتی ادامه خواهد داد به مسئول بهره مجازات و بهره مجازات برای عدم پرداخت حق عضویت از هزینه مجوز و طیف استفاده شارژ که مطرح می شود prospectively پس از 24 اکتبر 2019, تاریخ حکم از دادگاه راس.

اگر وجود دارد هر گونه تغییر در مقدار از گذشته غرامت ناشی از قضاوت تعیین شده پس از آشتی بین شرکت های مخابراتی’ خود ارزیابی و نقطه را محاسبه و سپس آن را ممکن است به تنظیم در برابر پرداخت قسط مقدار از این شرکت است.

دولت به دادگاه اطلاع داد که این اتحاد خارج نقطه ارتباطی از 23 ژانویه به عنوان کارگردان برتر دادگاه در 14 فوریه به دلیل که تحقیر رسیدگی شده بودند در برابر وزارت میز افسر.

“این است که بیشترین احترام را مشاهده کنید که گفت: ارتباطات صادر شد واجد شرایط و برای هر یک انگیزه های نهان. با این حال متوجه شدم اشتباه گفت: ارتباط بود و بلافاصله خارج در همان روز یعنی در 14 فوریه” استفاده از این مرکز گفت.

دولت گفت که پیروی از راس دستور دادگاه از بیشترین اولویت برای آن اما لازم است آورده شود به اطلاع دادگاه که “با توجه به مقدار زیادی است که قابل پرداخت توسط مخابرات ارائه دهندگان خدمات وجود خواهد داشت برخی عواقب اجتناب ناپذیر است که ممکن است در هر آنهایی که مورد علاقه”.

آن را به اطلاع دادگاه بالا است که شرکت های مخابراتی بودند که در قبال پرداخت باید شروع به ساخت پرداخت و در قسمت پرداخت ساخته شده است.

دولت گفته است که آگاه از این واقعیت است که هر گونه فوری تاثیر سوء بر عملکرد شرکت های مخابراتی نه تنها تاثیری منفی بر اقتصاد کلی کشور را نیز به طور جدی آسیب زدن به منافع مصرف کنندگان در سراسر کشور است.

آن گفت که در صورت هر گونه یکی از عمده ارائه دهنده خدمات نهفته بودن را به شدید ترین و ممکن است نتیجه چنین ارائه دهندگان خدمات رو رسیدگی تحت عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد.

این مرکز در آن برنامه گفت که تاثیر این امر می تواند در رقابت در بخش مخابرات با عواقب نامطلوب برای مصرف کنندگان و کیفیت خدمات.

مرکز نرم افزار نیز به این آمار و ارقام از مبلغ پرداخت شده توسط شرکت های مخابراتی در برابر AGR حق عضویت و مبلغ مقرر تا 6 مارس به عنوان ارزیابی نقطه.

آن گفت: Bharti گروه پرداخت 18,004 هسته ای و علت آن در حال 25,976 کرور; Vodafone ایده پرداخت کرده است تا در حال حاضر 3,500 تومان کرور روپیه است و حق عضویت Rs 54,754 کرور; تاتا گروه از شرکت ها پرداخت می شود Rs 4,197 کرور و حق عضویت Rs 12,601 کرور; ربع Televentures Ltd پرداخت 69 تومان کرور روپیه است و حق عضویت Rs 189.22 کرور و اعتماد Jio Infocom Ltd پرداخت Rs 195.18 کرور و صفر غرامت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت