Airtel, Vodafone Idea, Tata Tele likely to pay AGR dues on Monday: Department of telecom sourceاپراتور Bharti Airtel را پذیرفته است و سرنوشت آن با رئیس Sunil Bharti Mittal به تازگی گفت که این شرکت خواهد پرداخت غرامت بسیار قبل از مهلت.

با دولت باقی مانده شرکت در شرکت های مخابراتی به پرداخت سنگین AGR غرامت هر دو اپراتور Bharti Airtel و وودافون ایده با هم قرار داده خواهد شد و نیاز به سرفه کردن بیش از 88,000 تومان کرور روپیه 17 مارس سال 2020 است. اپراتور Bharti Airtel را پذیرفته است و سرنوشت آن با رئیس Sunil Bharti Mittal به تازگی گفت که این شرکت خواهد پرداخت غرامت بسیار قبل از مهلت. از سوی دیگر Aditya Birla گروه سرمایه گذاری مشترک Vodafone-ایده نگهداری می شود که این شرکت را مجبور به تعطیل فروشگاه اگر آن را بانک تضمین encashed. Vodafone-ایده این است که به دنبال مجاز به پرداخت فقط آنچه در آن می تواند برای زمان حال در حالی که پرداخت مانده بعد.

“ایده این است که امروز ما پرداخت هر آنچه که ما می توانیم نشان می دهد ما bonafides و تعامل با دولت و از آنها بخواهید به سنگ قایق توسط encashing بانک تضمین می کند چرا که لحظه ای شما را که پس بدیهی است که شما باید به وب سایت فروشگاه به روز بعد و آن را کمک نمی کند کسی” Vodafone-ایده, مشاور حقوقی Mukul Rohatgi گفت CNBC TV-18 این هفته است.

اخبار مرتبط

اپراتور Bharti Airtel و Vodafone-ایده برای ظهور به عنوان بزرگترین بازنده پس از AGR افتضاح به عنوان رئیس خود رقیب تکیه Jio در حال حاضر حل و فصل آن نسبتا ناچیز غرامت از 195 تومان کرور. Mukesh Ambani مخابرات شرکت انباشته شده کمتری غرامت و جریمه به دلیل اینکه تنها یک اخیر شرکت کننده. Vodafone-ایده بدهکار 53,000 تومان کرور روپیه به نقطه (وزارت مخابرات) و Bharti Airtel بدهکار 35,500 تومان کرور. از این Vodafone-ایده و Bharti Airtel در حال حاضر بخش پرداخت 3,500 تومان کرور روپیه و 10 ، 000 تومان کرور روپیه بود.

چه AGR?

تمام شرکت های مخابراتی در هند مجبور به پرداخت طیف اتهامات به دولت است که گرفته شده به عنوان بخشی از شرکت را تنظیم درآمد ناخالص. در حالی که شرکت های مخابراتی پرداخت هزینه از درآمد واقعی خود را در مخابرات عملیات دیوان عالی کشور به تازگی حکم داد که شرکت باید پرداخت بخشی از کل درآمد از جمله اجاره ، در واقع تشدید گلایه از مخابرات بخش apex دادگاه همچنین گفت که شرکت باید پرداخت بهره به علاوه مجازات که تعلق طی 14 سال است.

شرکت های مخابراتی در هند مواجه شده اند استرس شدید برای مدتی در حال حاضر با ورود Mukesh Ambani تکیه Jio شده است وجود دارد کاهش چشمگیری در نرخ تعرفه. بیشتر هر دو شعر و Vodafone-ایده که یک بار بالا دو مخابراتی در کشور توسط پایه مشترک را واگذار فضا به اعتماد Jio و از دست داده اند و تعداد گسترده ای از کاربران.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im