AGR بحران: دولت ممکن است شیب به USOF برای حمایت از شرکت های مخابراتی

As on March 2014, the USOF had total accrual of Rs 58,579.35 crore of which only Rs 24,896 crore was disbursed to the department of telecommunications for rural telecom projects.به عنوان در ماه مارس 2014, USOF بود کل تعهدی تومان 58,579.35 کرور که تنها Rs 24,896 کرور روپیه پرداخت شد به وزارت مخابرات روستایی پروژه های مخابراتی.

در زمانی که دولت به دنبال راه حل برای کمک به صنعت مخابرات جزر و مد بیش از آن بدترین بحران پرداخت AGR حق — آن را قطعا می تواند نگاه در بهره برداری از خدمات جهانی تعهد صندوق (USOF) که در آن 50 درصد از بودجه — 52,000 تومان کرور روپیه — در حال دروغ گفتن unutilised با توجه به منابع.

اما برای استفاده از این صندوق برای هر هدف دیگر از ارائه روستایی تلفنی پروژه های دولت خواهد برای اولین بار نیاز به اصلاح USOF عمل می کنند که می تواند انجام شود زمانی که پارلمان رزومه برای بودجه در جلسه, منابع اضافه شده است.

اخبار مرتبط

از آنجا که اپراتورهای خصوصی ارائه کرده اند بیش از کافی است اتصال در مناطق روستایی — بسیار بیشتر از دولتی BSNL (نگاه کنید به نمودار) — مطمئنا آنها می توان از زیر بار کمک به USOF و تعادل صندوق می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش بار خود را پرداخت AGR حق.

از مجموع 1151.44 میلیون مشترکان تلفن همراه در کشور 507.46 میلیون روستایی کاربران است. این BSNL تنها 37.45 میلیون روستایی مشترکین. در مقابل Bharti Airtel به 144 میلیون وودافون ایده 173 میلیون و اعتماد Jio 151 میلیون روستایی مشترکین.

برای قرار دادن همه چیز به چشم انداز USO پول منتقل می شود به تثبیت صندوق هند و بودجه اختصاص داده شده برای روستایی تلفنی تنها زمانی که چنین پروژه های تایید شده توسط دولت است. به این ترتیب مجموعه زیادی است که به طور کلی مورد استفاده توسط دولت به پل آن کسری مالی.

به دنبال در بودجه است که تعلق به USOF از زمان آغاز آن در تاریخ 1 آوریل سال 2002 آن را می شود روشن است که disbursal برای مخابرات و اتصال پروژه در مناطق روستایی است پراکنده. مجموع اقلام تعهدی در بودجه به عنوان در تاریخ Rs 1.04 لاخ کرور. در برابر این تنها 52,000 تومان کرور روپیه بوده است پرداخت شده برای پروژه های مخابراتی تا کنون – به این معنی که دولت صرف تعادل 52,000 تومان کرور روپیه برای مقاصد دیگر. از مقدار پرداخت بخش عمده ای – Rs 21,889 کرور شده پرداخت برای BharatNet پروژه که هدف آن اتصال گرم panchayats با فیبر نوری برای اتصال به پهنای باند. در اینجا disbursal شتاب فقط 2014 به بعد زمانی که BJP دولت آن را بخشی از موضوع آن پروژه به نام دیجیتال هند است.

به عنوان در ماه مارس 2014, USOF بود کل تعهدی تومان 58,579.35 کرور که تنها Rs 24,896 کرور روپیه پرداخت شد به وزارت مخابرات روستایی پروژه های مخابراتی.

در گذشته مخابرات وزیر راوی شانکار پراساد به نوشته وزیر دارایی Nirmala Sitharaman که USOF مالیات بر اپراتورهای مخابراتی قطع می شود توسط 2 درصد به 3 درصد است. هر چند این تقاضا شده است ملحق تا کنون روشن است که حتی وزارت مخابرات است که این صندوق استفاده می شود بیشتر برای پل زدن شکاف مالی به جای مخابرات برای ارائه اتصال در مناطق روستایی است.

چرا دولت است بیزار به کاهش USOF لوی می توان با نگاه به طراحی آن است. پول های جمع آوری شده می رود و به تثبیت صندوق هند و باقی می ماند وجود دارد و هیچ بررسی در دولت و صرف آن در جای دیگر. تنها یک بار مخابرات پروژه های تایید شده توسط دولت وجوه منتقل شده به نقطه از طریق تصویب مجلس. این به این معنی است که برای بخشی بهتر دولت با استفاده از پول برای مدیریت آن کتاب به جای صرف آن برای مخابرات-پروژه های مرتبط در مناطق روستایی است.

تشخیص این ناهنجاری مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند (Trai) تا به حال برای اولین بار در سال 2015 توصیه می شود که USOF لوی توان با کاهش دو درصد است.

در آن سال 2018 گزارش حسابرسی و حسابرس کل هند مشاهده کرده بودند که در ماه مارس سال 2017 یک مقدار Rs 48,407.54 کرور هنوز منتقل شده به USOF توسط دولت است.

اپراتورهای مخابراتی پرداخت سهم درآمد هزینه مجوز از 8 ٪ از آنها AGR به دولت است. این 5 درصد به USOF و 3 درصد آن به خزانه. پس از لحاظ تئوری کلی خزانه قرار است به استفاده از تنها 3 درصد از مقدار متعادل آن کتاب را نمی خواهد از دست دادن هر چیزی اگر USOF مالیات کاهش می یابد. در واقع از آنجا که USOF پول مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر از آنچه در آن جمع آوری شده است و هیچ دولتی از این ایده از کاهش مالیات.

این چیزی است که پراساد نوشته بود به وزارت مالیه در 18 ژوئن 2019: “با توجه به این که روستایی teledensity است به طور قابل توجهی افزایش یافته است از آنجا که زمان این صندوق راه اندازی شد و در سال 2003 آن پیشنهاد شده است که USOF لوی شاید کاهش می یابد از 5 درصد به 3 درصد است. 2 ٪ USOF لوی کاهش ممکن است در دسترس ساخته شده به مخابرات ارائه دهندگان خدمات ارائه شده است که از این مقدار مورد استفاده توسط آنها را برای انجام تحقیق و توسعه برای توسعه و به کارگیری فن آوری های بومی در کشور است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im