پس از آمریکا و هند انجام داده است اکثر Covid-19 آزمون: کاخ سفید

پس از ما که انجام داده است یک رکورد 4.2 کرور Covid-19 آزمون هند انجام داده است و دومین شماره از 1,2 کرور coronavirus آزمون کاخ سفید گفته است.

بیش از 35 لاخ مردم باید آزمایش مثبت با کروناویروس و 1.38 لاخ درگذشت در ایالات متحده است. در سطح جهان بیش از 1.36 کرور باید آزمایش مثبت و بیش از 5.86 لاخ فوت کرده اند.

“با توجه به (coronavirus) تست انجام داده ایم بیش از 42 میلیون آزمون. دوم بالاترین تعداد 12 میلیون از هند است. ما پیشرو دنیا در تست” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری در اینجا در روز پنج شنبه.

کاخ سفید در پاسخ به سوالات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده است.

این رکورد تست است که در تضاد کامل با دولت قبلی او اضافه شده است.

سی بی اس گزارش داد که در سال 2009 تحت اوباما-بایدن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ناگهان توصیه متحده برای متوقف کردن آزمایش برای آنفلوآنزای H1N1 و متوقف شمارش موارد فردی او گفت:.

ران Klain معاون رئیس جمهور بایدن معاون سابق رئیس ستاد گفت: “این صرفا یک fortuity که (H1N1) نیست یکی از بزرگ توده تلفات حوادث در تاریخ آمریکا است. آن را به حال چیزی برای انجام با ما انجام هر کاری درست است. این است که سابق نانو را رئیس ستاد. آن را فقط به شانس است.”

“بر خلاف که این رئیس جمهور به رهبری جهان در تست; led جهان در هواکش — توزیع هواکش برای درمان; 13 واکسن نامزدها — یکی رفتن به فاز سه کارآزمایی بالینی. این پاسخ شده است فوق العاده و تاریخی است. ما نمی مکث تست; اوباما-بایدن دولت را که شرم آور تصمیم” McEnany گفت.

شده است وجود دارد تشویق اخبار واکسن دبیر مطبوعاتی گفت:.

مدرن را کانديد واکسن در حال نشان دادن نشانه های امیدوار کننده. آنها تولید مثبت خنثی پاسخ ایمنی در میان 45 شرکت کنندگان در مطالعه است. این است که قابل مقایسه با آنچه ما می بینیم در بهبود بیماران. خط پایین این است که تا کنون ما در حال دیدن دقیقا همان چیزی است که شما را به امید دیدن در یک واکسن. این مدرن واکسن به طور خاص انتظار می رود برای رسیدن به مرحله سوم اواخر ماه جولای با 30 ، 000 شرکت کنندگان او اضافه شده است.

در درمان جلو من فقط می خواهم توجه داشته باشید: بسیار دلگرم کننده Regeneron قرارداد. A $450 میلیون قرارداد برای یک آنتی بادی مونوکلونال کوکتل. این یک bioengineered نسخه نقاهت پلاسما یکی از چندین داروهای موجود برای درمان Covid-19. می توان آن را مورد استفاده برای پیشگیری و درمان. آنها می گویند که آنها می تواند تا 70 تا 300 هزار دوز تا پایان تابستان یا اوایل پاییز, او گفت:.

به عنوان مثل وجود دارد تشویق اخبار در درمان جلو McEnany اضافه شده است.

PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im