EaseMyTrip, Puranik Builders, Chemcon Speciality Chemical, Sebi, IPO, market newsSBI کارت IPO را ارائه دهد یک موضوع تازه تومان 500 کرور روپیه و یک پیشنهاد برای فروش به 13,05,26,798 سهام عدالت با توجه به DRHP زمینه با SEBI در نوامبر سال 2019.

SBI کارت IPO است که انتظار می رود به ارائه یک گزینه خوب برای سرمایه گذاران به عنوان کسب و کار اجرا می شود در حاشیه خوب و کم-سرمایه مورد نیاز گفت: تحلیلگران. SBI کارت های دریافت شده در اصل تایید از بازار سرمایه تنظیم کننده SEBI برای شناور IPO اواخر سه شنبه شب. این کشور بزرگترین PSU بانک SBI خواهد divest تا 4 درصد سهام در SBI کارت از طریق شماره. “SBI کارت IPO باید به خوبی انجام دهد با توجه به این واقعیت است که آن را منحصر به فرد ارائه در فضای خدمات مالی و خطر ابتلا به کم کسب و کار خوب با حاشیه و کم سرمایه مورد نیاز است. ارزیابی از چنین یک کسب و کار به قیمت به نسبت درآمد. باید آن را یک گزینه خوب برای سرمایه گذاران”, مشاور سرمایه گذاری Sandip Sabharwal گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

SBI کارت IPO را ارائه دهد یک موضوع تازه تومان 500 کرور روپیه و یک پیشنهاد برای فروش به 13,05,26,798 سهام عدالت با توجه به DRHP زمینه با SEBI در نوامبر سال 2019. این شامل به 3,72,93,371 سهام عدالت توسط SBI و به 9,32,33,427 سهام عدالت توسط CA رور منابع. “این یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری بلند مدت به بیمه کارت های اعتباری و AMC در حال کسب و کار برای آینده است. در ایالات متحده ویزا و مسترکارت را دیده اند بازده برتر در سال گذشته است. در سطح جهانی و بازار کلاه از صادر کنندگان کارت اعتباری نزدیک به اوج جدید. در زمینه SBI قدیمی ترین و برترین PSU بانک به عنوان امن به عنوان RBI”, Sanjiv Bhasin, مدیر IIFL اوراق بهادار گفت: مالی اکسپرس آنلاین در ماه گذشته.

اخبار مرتبط

SBI در حال حاضر دارای 74 درصد و CA رور منابع (شرکت گروه از Carlyle) دارای 26 درصد سهام در SBI کارت. کتاب-در حال اجرا منجر مدیران برای SBI کارت IPO در حال Kotak Mahindra شرکت سرمایه SBI بازارهای سرمایه DSP مریل لینچ محور سرمایه HSBC اوراق بهادار و بازارهای سرمایه و Nomura مشاوره مالی و اوراق بهادار.

ویژگی های نمایش

“هر کسب و کار می شود آن را SBI کارت و یا هر گونه دیگر می شود ارزش توسط عرضه و تقاضا و قانون و نیروهای بازار تنها پس از آن ذکر شده است. اما قبل از آن تنها راه به ارزش آن خواهد بود به نگاه داخلی از لیست نشده نهاد و آن را در مقایسه با همسالان خود” فنی تحلیلگر میلان right to rebel CMT MSTA گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

“…در مورد SBI کارت اگر ما تکیه اساسی ارزیابی آنها ترجمه به 150-175 تومان بالاتر از قیمت که در آن ارائه شده است و در IPO. همچنین این ارزیابی مشتق شده از طریق عوامل اساسی است که به حساب این واقعیت است که SBI کارت دومین صادر کننده در کشور با بیش از 9 میلیون دلار صادر شده کارت. خاکستری بازارهای چیزی جز تلاش برای بازتاب این ارزیابی حتی قبل از این نهاد ذکر شده است. هر چند مقدار دقیق ارزیابی نمی توان به دست آمده از بازار خاکستری فعالیت های ما می تواند نسبتا انتظار به دست آوردن 10-12% بالاتر از قیمت لیست آن ذکر شده است…” او همچنین گفت.

سهام SBI تجاری در Rs 322.85 پایین 1.50 امتیاز یا 0.46 درصد در NSE.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su