پس از Ramayan و Mahabharat, Chanakya و Shaktimaan می آید بر روی DD

The news comes after Shaktimaan actor Mukesh Khanna, who played the role of the protagonist in the show, took to twitter to confirm the re-telecast of the show.این خبر پس از Shaktimaan بازیگر Mukesh Khanna که با بازی در نقش شخصیت در نمایش زمان به توییتر برای تایید مجدد برنامه تلویزیونی نشان می دهد.

پس از Ramayan و Mahabharat Doordarshan است که تمام مجموعه به پنج بیشتر از آن سری محبوب. Chanakya, Upanishad Ganga, Shaktimaan, Shriman Shrimati و کریشنا کالی باید برنامه ریزی شده توسط DD Bharti به پخش از هفته اول ماه مارس. در ضمن خدمات عمومی پخش در مارس 28, در حال حاضر شروع دوباره telecasting از Ramayan, Mahabharat, Byomkesh Bakshi, Hum Hain, Na Tu Tota اصلی Maina و سیرک.

این خبر پس از Shaktimaan بازیگر Mukesh Khanna که با بازی در نقش شخصیت در نمایش زمان به توییتر برای تایید مجدد برنامه تلویزیونی نشان می دهد در تلویزیون ملی. با توجه به Doordarshan, Shaktiman خواهد شد دوباره telecasted بر روی DD شبکه ملی در 1 ساعت برای یک ساعت هر روز. به طور مشابه Chandraprakash Dwivedi تحسین Chanakya و Upanishad Ganga نیز برنامه ریزی برای بعد از ظهر اسلات به صورت روزانه. تولید شده توسط Markand Adhikar سریال کمدی Shriman Shrimati برنامه ریزی شده است برای باز گشت بر روی DD ملی در 2 om حافظه. کریشنا کالی از سوی دیگر پخش خواهد شد پس در آن شب در 8 ساعت و درست بعد از Mahabharat.

اخبار مرتبط

علاوه بر این وزارت اطلاعات و پخش نیز صادر مشاوره به DTH/اپراتورهای کابلی برای نشان دادن تمام DD کانال های به عنوان به خوبی به عنوان Lok سبها و Rajya سبها کانال طبق کابل شبکه های تلویزیونی (تنظیم) عمل می کنند. غیر حمل و نقل از این کانال است که در قبال اقدام در بخش 11 و 12 و 18 قانون.

با بیش از 1000 نفر آلوده به ویروس Coronavirus و دولت مرکزی’ فرمان 21 روز lockdown تا 14 آوریل سال 2020 مصرف تلویزیون افزایش یافته است در طول هفته گذشته. در حالی که رسانههای خصوصی مانند Star Zee, Viacom18 در میان دیگران اجرا از موجودی خود را از مطالب تازه و آن را با repurposing خود را بیش از حد بالا (OTT) محتوای دولت هند تصمیم گرفته است برای ‘بسته بندی نوستالژی’ توسط ‘آوردن دوران طلایی را نشان می دهد پشت در تلویزیون’ یک روند دیگر شبکه ها در ابتلا به.

دفعات بازدید: همچنین: Coronavirus تاثیر: IBF اعضای چشم پوشیدن از همه اتهامات از پرداخت چهار کانال برای دو ماه

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>