Fیا ماه تنها راه رضا امیری می توانم بگویم که شب را از روز بود که از طریق چند سوراخ در سقف ايراني سلول زندان. 31 ساله دستگیر شد, همراه با یک گروه از مخالفان در اعتراض به رژیم در ماه ژوئن سال 2018 است. او فرار کرد این کشور در ماه مارس سال گذشته اما هنوز هم ترس برای اعضای خانواده است که در کشور باقی می ماند.

امیری در گفتگو با واشنگتن آزما از طریق تلفن پینوشت: چگونه او در زندان به پایان رسید و صحبت در مورد امید خود را برای یک ایران آزاد از سلسله یا مذهبی در حکومت. پس از نگهداری در سلول انفرادی که در آن او گفت اسیرکنندگان نکردن غذا و خواب او در حال حاضر رایگان است و زندگی در مکانی نامعلوم. در حالی که بسیاری از ایرانیان حمایت تعدادی از مخالف گروه امیری پیوست افراد مجاهدین از ایران یا مجاهدین خلق یا مجاهدین است که به طور فعال تلاش برای سرنگونی جمهوری اسلامی است.

متولد در یک “غیرسیاسی خانواده” امیری یاد گرفته در مورد گروه مقاومت حدود شش سال پیش از اخبار و رسانه های اجتماعی. این گروه ناسزا توسط دولت ایران که برچسب آن را یک سازمان تروریستی و کشته شدن هزاران نفر از اعضای آن است.

او گفت که او شروع به دخالت مستقیم با این گروه پس از نشست سازمان مجاهدین در طول تظاهرات در ایران. امیری بازگو که چگونه او و دیگران را قطع آگهی های مریم رجوی در اماکن عمومی در تمرد نسبت به رژیم.

رجوی 66 منجر مجاهدین همراه با شوهرش 71 ساله مسعود رجوی. هنوز هم با وجود اینکه در نام یکی از رهبران سازمان مسعود دیده نشده علنا از او ناپدید شد در سال 2003. مریم رجوی, شورای ملی مقاومت ایران و رئیس جمهور منتخب.

این گروه بحث گذشته و ابرو مطرح شده بیش از اتهامات که اعضای آن زندگی می کنند و تحت قوانین سختگیرانه باید مجرد باقی می ماند و این که اعضای تعهد fealty به گروه بالاتر از روابط شخصی. تاسیس در سال 1965 توسط دانشجویان مخالف شاه محمد رضا پهلوي سازمان در اصل یک ترکیب منحصر به فرد از اسلام و کارل مارکس.

در طول دهه 1970 در حالی که این گروه با هدف سرنگونی پهلوی و هنوز هم عناصری از مارکسیسم به ایدئولوژی مجاهدین خلق متهم شده بود توسط ایالات متحده کشتن آمریکایی ها و راه اندازی حملات در برابر رژیم. پس از حمایت از انقلاب 1979 گروه شروع به مخالف و مخالف به تازگی تشکیل رژیم خمینی. خمینی به زودی شروع به سرکوب این گروه نام تجاری آنها را “کافران است.”

در سال 1981 مسعود رجوی فرار کرد و به پاریس برای جلوگیری از بازداشت. رجوی در بر داشت سرپناه در عراق صدام حسین را که در آن دولت کمک آموزش هزاران نفر از اعضا به مبارزه علیه ایران است. پس از آن ایران بیشتر در پایین ترک خورده حامیان اعدام هزاران نفر در سال 1988.

پس از سال 2003 ایالات متحده در حمله به عراق نیروهای آمریکایی را تصرف مجاهدین سلاح اما وعده داده شده برای محافظت از اعضای آن است. در سپتامبر. 1, 2013, ایران-حمایت شبه نظامیان به رهبری ابو مهدی Muhandis که کشته شد در ژانویه حمله هواپیماهای بدون سرنشین علیه ایران فرمانده نظامی قاسم سلیمانی با هجوم به اردوگاه اشرف در عراق که در آن مقاومت و حامیان برگزار شد. بیش از 50 نفر کشته شدند.

رجوی در نظر گرفته شد توسط ایالات متحده آمریکا به عنوان یک گروه تروریستی از سال 1997 تا زمانی که وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون حذف این گروه از لیست در سال 2012. این گروه شروع به یکی شدن پشتیبانی ایالات متحده و در آن زمان delisted وزارت امور خارجه گفت: “وزیر امور خارجه تصمیم امروز زمان به حساب مجاهدین عمومی چشم پوشی از خشونت و عدم تایید اعمال تروریستی توسط مجاهدین برای بیش از یک دهه و همکاری خود را در صلح آمیز بسته شدن اردوگاه اشرف تاریخی خود شبه نظامی پایه است.”

با وجود گذشته جنجال مدرن مجاهدین دیده است و حمایت قوی از چهره های برجسته از هر دو انتهای طیف سیاسی است.

در میان کسانی که لابی نمایندگی برای این گروه در حال سابق سیا مدیران R. James Woolsey و Porter Goss, رئیس جمهور, باراک اوباما, مشاور امنیت ملی ژنرال جیمز جونز, جورج دبلیو بوش رئیس جمهور را homeland security رئیس تام ریج و لوئیس Freeh بود که رئیس FBI که مجاهدین برای اولین بار ذکر شده به عنوان یک سازمان تروریستی است.

فعلی و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن-مجاور حمایت از ارقام شامل رودی جولیانی و سابق مشاور امنیت ملی John Bolton.

برجسته پشتیبانی باعث شده است تا بسیاری از برای مشاهده شورای ملی مقاومت ایران به عنوان جایگزین مناسب برای دولت در محل حاضر و یک نیروی برای کمک به مردم مانند امیری مقاومت در برابر رژیم ایران به رهبری آیت الله علی خامنه ای ، در ایران, عضویت در مجاهدین به ارمغان می آورد دولت قصاص مانند نوع امیری گفت که او تحمل کرده است.

امیری گفت: او دستگیر شد و با یک گروه دیگر از مجاهدین مخالفان مسلح توسط ماموران اطلاعاتی در ژوئن 2018. پس از دستگیری دیماه خود را به خانه و خانواده خود را از دستگاه های الکترونیکی.

او قرار داده شده بود در سلول انفرادی در زندان در تهران.

“آنها تحت فشار قرار دادن من به اعتراف و پشیمانی” امیری گفت. “برای مثال: همه در بی خوابی است. آنها اجازه نمی دهد من به خواب. آنها را قطع کنم.”

او گفت: بازجویان تحت فشار قرار دادن خانواده خود را آورده و آنها را به زندان جایی که او برگزار می شد سعی و اجبار او را به صحبت کردن در مورد دخالت خود را در مقاومت است. امیری گفت که در حالی که در انفرادی او می تواند بشنود و دیگر زندانیان را فریاد می زدند.

“من به آنها گفتم:” من طرفدار مجاهدین. شما می توانید انجام دهید [هر]چیزی که شما می خواهید. شما می توانید شکنجه من است. شما می توانید با اجرای من,” او گفت: از بازجویی. “من اصرار من باعث می شود.”

امیری گفت: دیگر او حاضر به دادن دور اطلاعات در مورد شبکه مقاومت در ایران بیشتر او تحت فشار است.

“آنها از من خواست تا با تکیه بر آنها به درخواست چیزی از آنها” او توضیح داد: “اما من نمی انجام این کار است.”

او خود را نگه داشته شکیبایی با فکر کردن در مورد زندانیان بودند که زندانی و اعدام در طول یک رژیم بدنام 1988 پاکسازی شدند. که در سال هزاران نفر از مجاهدین فعالان که صحبت کردن در برابر رژیم بودند مخفیانه اعدام بدون محاکمه.

“زمانی که آنها دستگیر من شد واقعا ترس در مورد آینده من اما به تدریج در من قوی تر شد توسط خود شکنجه,” او گفت:.

“آنها را تهدید به آزار جسمی به تجاوز” امیری گفت. او توضیح داد که مقامات به او گفت که او خواهد بود با قرار غیرسیاسی و خشونت آمیز با زندانیان که سوء استفاده جنسی او.

“در اولین شب 17 نفر تجاوز خواهد شما” امیری بازگو بازجویان او را گفتن. “این چیزهایی که آنها فقط می خواهم برای شکستن من. آنها می خواستند برای شکستن مقاومت است.”

رامش Sepehrrad یک محقق و پزشک از تجزیه و تحلیل تعارض و وضوح در دانشگاه جرج میسون گفت: واشنگتن آزما که نوع سوء استفاده است که امیری گفت که او تجربه کرده بود و به نوعی از راه مقامات ایرانی درمان مجاهدین حامیان.

“رژیم ایران نمی تمایز بین سن یا جنسیت در شرایط تبعیض آمیز در برابر هر کسی که طرفدار مجاهدین و آنچه انجام می دهند, به طور معمول, است, هنگامی که هواداران و یا اعضای مجاهدین دستگیر می شوند آنها با آزار و اذیت و شکنجه و حتی تمسخر اعدام” Sepehrrad گفت.

داستان های به اشتراک گذاری مانند امیری این مهم است که او گفت: از آنجا که آن را “به جامعه بین المللی یک پنجره را به آنچه که اتفاق می افتد به ایران امروز است.”

“ما در حال برخورد با یک وضعیت اضطراری,” Sepehrrad گفت: این استدلال که وجود دارد نیاز به فشار بین المللی قرار داده و این رژیم را به “صرفه جویی در زندگی این معترضان که دستگیر شده اند.”

امیری گفت که بعد از اینکه جداشده و تهدید او بزرگ تر مبارز و مواجه با بازجویان در مورد قتل های فراقضایی در سال 1988.

“اما آنها نمی جواب بدید. من [تبدیل] جدول در برابر آنها گاهی اوقات در بازجویی” امیری گفت. “من به آنها گفتم که به عنوان یک جوان شما نمی پاسخ به سوالات من.”

شاهین Gobadi پاریس بر اساس سخنگوی مجاهدین در بیانیه ای گفت: به Washington Examiner که تمرد در میان کسانی که دستگیر می شوند شایع است که بسیاری از رژیم تاکتیک ها “ارائه بیهوده” از آنجا که روح از معترضان.

“زندانیان سیاسی در ایران در معرض انواع جسمی و روانی شکنجه و محروم از ابتدایی ترین حقوق” Gobadi گفت. “زندانیان بسیار بالا روح و بیشتر افراد جوان در حال پیوستن به مقاومت در سال های اخیر و ماه.”

امیری در سلول انفرادی به مدت سه ماه از حبس خود را و سپس قرار دادن در سلول با چند زندانی دیگر هم سیاسی و غیرسیاسی. امیری گفت: نگهبانان را چرخش زندانیان به سلول های مختلف. او نمی تواند دریافت بیش از حد نزدیک یا بیش از حد باز کردن با دیگران هر چند به دلیل برخی از کسانی که قرار داده شده در سلول می تواند یک “موش” و بگویید این رژیم آنچه که او گفت: در پشت میله های زندان.

در حالی که زندانی امیری بود به طور کامل قطع از جهان خارج است اما در خارج از خانواده اش مبارزه برای آزادی او.

“خانواده ام از من حمایت زیادی,” او گفت که خانواده اش آمد به زندان و لابی قاضی از طرف او. امیری گفت که قاضی در نهایت توافق برای آزادی او برای یک دوره کوتاه زمانی که خانواده اش قرار داده تا ملک سند به عنوان یک شکل از وثیقه.

پس از او در بیرون از زندان او شعلهور رابطه اش با مجاهدین. او نمی تواند صحبت می کنند و چگونه او را به فرار از کشور گفت: به دلیل آن می تواند باعث آسیب به دیگر زندانیان سیاسی چه کسانی هستند همچنین در تلاش برای فرار از این رژیم است.

“من حتی به خانواده من و یا دیگر دوستان و بستگان که من با رفتن به خارج از کشور به دلیل آن است که خطر ابتلا به آنها را اگر رژیم دریافتند که آنها می دانستند که” او گفت:.

او گفت که پس از فرار او تمام خانواده اش مورد بازجویی قرار گرفت اما “از آنجا که آنها هیچ چیز نمی دانم آنها اجازه دهید آنها را بروید.”

پس از فرار امیری محکوم به 18 سال زندان به صورت غیابی. او گفت که او نگران است که خانواده خود را می تواند اموال خود را گرفته که آن را به حال قرار داده تا به عنوان وثیقه برای آزادی او.

“من امیدوارم که دوستان و مردم ایران و سرنگونی این رژیم قبل از آن” امیری گفت.

امیری گفت: او امن است و دیگر ترس رژیم را پیدا خواهد کرد اما او گفت که او نگرانی خود را در مورد خانواده است که هنوز هم در ایران. امیری گفت: او معتقد است که مردم در حال تبدیل شدن کمتر از ترس به صحبت کردن در برابر این رژیم است.

معترضان در ایران به نام اسلام بعد از ایران اعتراف کرد که آن را به ضرب گلوله یک اوکراین هواپیمای مسافربری در ماه ژانویه و کشته شدن همه ی 176 نفر در هیئت مدیره. این سقوط جت بود دوم ضربه سنگین به رژیم پس از ایالات متحده کشته سلیمانی.

Protestors after the plane crash
معترضان نگه داشتن گل به عنوان گاز اشک آور شلیک شده توسط پلیس افزایش می یابد در یک تظاهرات در مقابل دانشگاه امیرکبیر در تهران.

Sepehrrad گفت که او معتقد است که رژیم می تواند سرنگون خواهد شد در عرض چند ماه و نه سال است که سلیمانی از مرگ و اوکراینی هواپیمای سقوط خواهد تنها “سرعت بخشیدن به تظاهرات.”

او گفت: معترضان آیا فقط شامل رجوی حامیان یا مخالفان بلکه افراد درگیر در جنبش کارگری ، با فعالان محیط زیست و متوسط ایرانی است که نارضایتی خود و یا وضعیت اقتصادی.

Sepehrrad گفت که او فکر می کند وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر خواهد بود سرکوب خشونت آمیز قبل از تظاهرات منجر به یک تغییر دهید چرا که این کشور در زمان رهبری “می داند تنها راه آنها می تواند باقی ماندن در قدرت از طریق زور و سرکوب.”

“وقتی که می آید به غیر انسانی و وحشیانه ماهیت این رژیم هیچ سوال وجود دارد که این رژیم تنها به خشونت متوسل,” او گفت:.

امیری گفت او امیدوار است که موج جدیدی از اعتراضات پایان خواهد رسید با آزادی و دموکراسی برای کشور او را دوست دارد. “این رژیم خواهد رفت و ما یک رایگان ایران به زودی, امیدوارم,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im