یک بازی سرزنش را در کنگره یک روز پس از آن تحقیر شد در دهلی نو سنجی با محاصره ‘فرمان بالا’ خواستار صلح و چکیده ای از رهبر فردی عملکرد در پای صندوقهای رای است.

کنگره رسانه مسئول Randeep سینگ Surjewala گفت: “ما می خواهیم قاطعانه دولت است که کنگره به شدت disapproves سرزنش-بازی اتهامات و ضد اتهامات پرتاب بر یکدیگر توسط رهبران دهلی نو. آن شده اند که بهتر است اگر رهبران کنگره در دهلی نو و یا در جای دیگر را نگاه کرد و فرو رفتن خود را بر نقش خود مسئولیت و تعهد خود را به حزب و تعریف وظیفه خود نسبت به مبارزات انتخاباتی در دهلی نو پس از آن همه چیز را مرتب کنند.” او گفت: روز کنگره رهبران و کارگران متوجه این روند قیام کنگره آغاز خواهد شد از آن لحظه. “آن را نمی خواهد اتفاق می افتد یکدیگر را متهم سرزنش یکدیگر و یا با اتهامات درست باشد ، آن را به اتفاق می افتد ارزیابی خود را در مبارزات انتخاباتی و تعهد به مردم دهلی نو” گفت و تمجید ‘پیشگام’ از رئیس سابق وزیر شیلا Dikshit و امیدوار است که این آثار نیست کجا دور توسط blamegame توسط نارندرا نخست وزیر و دهلی وزیر Arvind Kejriwal.

گسل به یاد می آورد

چه چیزی باعث AICC به مداخله شد این نظر توسط AICC دهلی مسئول PC Chacko و زنان بال رهبر Sharmishta Mukherjee. “حزب سقوط آغاز شده از سال 2013. حزب از دست رفته در تمام متعاقب انتخابات و پس از آن ساز و برگ جدید AAP در زمان دور تمام کنگره votebank,” Chacko گفت: بدون نامگذاری Dikshit.

وزیر سابق Milind Deora ناودان Chacko برای سخنرانی. “شیلا Dikshit-ji شد قابل توجه سیاستمدار و مدیر. در طول دوره تصدی خود را به عنوان وزیر دهلی نو تبدیل شد و کنگره شد و قوی تر از همیشه. تاسف برای دیدن او بودن متهم پس از مرگ او. او اختصاص داده شده زندگی خود به کنگره و مردم دهلی نو” Deora گفت.

Chacko بعد گفت که او را نام نیست Dikshit در اظهارات خود.

Mukherjee سوال وزیر دارایی سابق P چیدمبرم که گفت: AAP پیروزی بود “شکست بلوف و هیاهو”. او گفت در توییتر “با توجه به احترام آقا فقط می خواهم به دانستن است کنگره برون سپاری وظیفه شکست دادن BJP به دولت احزاب ؟ اگر نه پس چرا تحقیق ما gloating بیش AAP پیروزی به جای اینکه نگران abt ما فاتح? و اگر ” بله ” سپس ما (PCCs) نیز ممکن است نزدیک فروشگاه!”. یکی دیگر از کنگره سخنگوی سابق و دستیار Dikshit Pawan Khera گفت: “فقط یک نقطه داده. در سال 2013 هنگامی که ما از دست کنگره رای به اشتراک گذاری در دهلی نو بود 24.55 درصد است. شیلا-ji درگیر نمی شد در سال 2015 زمانی که رای به اشتراک گذاری تضعیف به 9.7 درصد است. در سال 2019 زمانی که او مسئول این سهم رای آمدند تا به 22.46 درصد است.”

در همین حال یکی از رهبران ارشد Veerappa Moily به نام “فولاد اقدام” برای احیای حزب.

استعفای

در اواخر شب و توسعه Chacko و حزب دولت رئیس جمهور Subhash چوپرا استعفا از پست خود. حزب رئیس جمهور سونیا گاندی داد موقت مسئولیت دولت به AICC دبیر shaktisinh می Gohail.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im