پس از ماهاراشترا احمدآباد به علامت مشکوک COVID-19 بيمار با جوهر پاک نشدنی: گزارش

پس از ماهاراشترا دولت احمدآباد Municipal Corporation (AMC) پس با توجه به تصمیم گرفته است به ‘مهر’ مشکوک COVID-19 مواردی که خواسته شده است به صفحه اصلی قرنطینه با توجه به گزارش های رسانه ها.

بيماران مشکوک مشخص خواهد شد با جوهر پاک نشدنی خواهد شد که برای 14 روز به روز کسب و کار خودی گزارش شده است.

اولین ابتکار ماشین پرس یا موارد مشکوک آغاز خواهد شد در احمدآباد و سورات فرودگاه.

بر اساس این گزارش JP Shivahare این هیت کمیسر AMC گفته است که این مرحله دنبال خواهد شد فکر دولت است.

تصمیم می آید در نور و نه بيمار نقض قوانین خانه قرنطینه که گرفتار شده بود توسط مقامات به عنوان در هر گزارش.

از جمعه گجرات دارای پنج تایید موارد COVID-19 ظرف 24 ساعت.

“تا حال حاضر ما پنج موارد مثبت #Covid19India در گجرات. احمدآباد-2 سورت-1 وادودارا-1, Rajkot-1,” سلامت و خانواده وزارت رفاه دولت گجرات توییتی از خود حساب رسمی.

به دنبال در سراسر کشور ‘Janta حکومت نظامی” اعلام کرد نخست وزیر نارندرا مودی در یکشنبه گجرات دولت خواهد بود تعلیق جنبش از تمام اتوبوس حمل و نقل عمومی در سراسر کشور همانطور که در گزارش قبلی.

دولت ایالتی ماهاراشترا تصمیم گرفته بود روز دوشنبه به مهر دست چپ از کسانی که نگه داشته شده است تحت قرنطینه برای جلوگیری از بيماران از عبور صفحه اصلی قوانین قرنطینه. بیش از 17 نفر فرار کرده بود خانه قرنطینه در چند هفته گذشته و حال بوده است deboarded از قطار های مختلف با توجه به گزارش های رسانه ها.

وزیر بهداشت گفته بود که جوهر پاک نشدنی استفاده می شود که در طول انتخابات به علامت رای دهندگان استفاده می شود به مهر COVID-19 بيماران مشکوک.

ماهاراشترا گزارش شده حداکثر تعداد تایید coronavirus موارد در کشور است.

تا کنون بیش از 200 مورد از COVID-19 گزارش شده در هند با مرگ و میر از این ویروس در 4 با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>