پس از اولیه افزایش داده تلفن همراه مصرف مسطح

Regarding the data growth in smaller towns and cities, the DoT official said the issue there was of coverage and not capacity. با توجه به داده های رشد در شهرهای کوچکتر و شهرستانها نقطه رسمی گفت: این موضوع وجود دارد از پوشش و نه ظرفیت.

پس از افزایش 15-20 ٪ از داده های تلفن همراه مصرف پهن طی چند روز عمدتا به دلیل بسیاری از جریان های ویدئویی خدمات را کاهش محتوای خود را به تعریف استاندارد (SD) از تعریف بالا (HD) با 20 درصد ظرفیت افزایش به اپراتورهای تلفن همراه.

به گفته یک مقام ارشد در وزارت ارتباطات راه دور (DoT) دولت است که نظارت بر استفاده از داده ها از هر دو تلفن همراه و wireline روزانه و دیده شده است که در طول چند روز گذشته مصرف در حال کاهش است در مقایسه با زمانی که به اوج تقاضا است.

اخبار مرتبط

در واقع پس از 21 مارس به مصرف داده ها شاهد اوج دو بار اما همه چیز در حال گرفتن کارآمد پس از مارس 26 رسمی گفت.

پس از تجزیه و تحلیل داده های دولت احساس می کند که مصرف رشد بیشتر در ردیف اول و دوم شهرستانها و شهرهای با بیش از 15% اما در مترو مانند دهلی نو و بمبئی نرخ رشد تنها در حدود 3 درصد است. “به عنوان 3% رشد داده می شود و به راحتی توسط اپراتورها وجود ندارد و نیاز به زمان حال به در نظر گرفتن اقدامات مانند دادن اضافی طیف به شرکت” به گفته یک مقام رسمی.

آن را باید به ذکر است که اپراتورهای تلفن همراه نوشته شده بود به نقطه یک هفته به عقب به دنبال اضافی طیف 1800 مگاهرتز به صورت موقت برای دیدار با افزایش تقاضا داده. تقاضا در پیش بینی از نرخ رشد بالا از مصرف داده ها. اما همه چیز نیست معلوم که در هر پیش بینی از telcos بنابراین وجود خواهد داشت یک نیاز برای بیشتر امواج رادیو و تلویزیون به عنوان در حال حاضر.

با توجه به داده های رشد در شهرهای کوچکتر و شهرستانها نقطه رسمی گفت: این موضوع وجود دارد از پوشش و نه ظرفیت. “این شرکت باید به اندازه کافی طیف در آن مناطق و آنها نیاز به تقویت زیرساخت برای ارائه پوشش بیشتر است.”

صنعت بدن COAI گفت: هیچ اضافی طیف مورد نیاز است برای حفظ کیفیت و پایداری شبکه. طی چند روز گذشته این صنعت دیده است مسطح از ترافیک تقاضا در کاربران شبکه های. برخی از این اقدامات مربوط به خدمات جریان کاهش محتوای آنها از HD به SD محلی و شهرداری ها با همکاری اپراتورها را مهر و موم شده برج های پشت خط و برخی از توزیع ترافیک در شبکه COAI گفت.

“به عنوان یک نتیجه اپراتورها است و در حال حاضر نیاز به درخواست برای هر اضافی طیف. بر اساس وضعیت حال حاضر عضو شبکه ما معتقدیم وجود ندارد در حال حاضر نیاز دارند و اپراتورها با اعتماد به نفس باقی می ماند که این مراحل را گذرانده اند و می توانید در حال حاضر حفظ relatability و کیفیت شبکه ها و خدمات” COAI DG راجان S Mathews گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im