پس از Facebook-Jio مقابله واتساپ, به دنبال, به دنبال, دیجیتال, پول وام در هند; اطلاعات داخل

whatsappWhatsApp است که توسط قانون منع از انجام کسب و کار بانکی. (منبع عکس: رویترز)

واتساپ ظاهرا به دنبال به دنبال پول دیجیتال اعطای وام در هند. از Facebook متعلق به پیام های فوری شرکت ذکر شده است به ارائه “پیشبرد پول یا دادن اعتبار در چنین شرایط به عنوان ممکن است به نظر می رسد مصلحت و با یا بدون امنیت به مشتریان و دیگران” به عنوان یکی از مناطقی است که به دنبال آن است به کاوش در وزارت امور شرکت ها تشکیل پرونده در اوایل این ماه.

گرانول جزئیات از قبیل ماهیت وام کمیاب هستند که از این لحظه هر چند فقط به خاطر WhatsApp ممکن است به دنبال وارد هند رو به رشد بازار وام به این معنا نیست آن اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. WhatsApp شده است و تست آن العالم-بر اساس پرداخت خدمات در هند از سال 2018 حداقل, و آن است که هنوز در انتظار تصویب قانونی از مقامات به صورت کامل تجاری راه اندازی اینجا. واتساپ بیش از 400 میلیون کاربر در هند اما تنها 1 میلیون نفر از آنها برآورد شده برای دسترسی به آن peer-to-peer معامله سرویس.

اخبار مرتبط

بود که آن را به عنوان ممکن است پس از WhatsApp است که توسط قانون منع از انجام کسب و کار بانکی را مجبور به همکاری با موجود بانک ها به ارائه وام در هند.

و شکی نیست که واتساپ می خواهد به گسترش در هند بزرگترین بازار در جهان از نظر پایگاه کاربر. و و شکی نیست که آن را می خواهد برای کشف راه های چگونه می توان آن را بصورت پول در اوردن اینجا. از آن شده است در تلاش برای انجام این کار از طریق واتساپ کسب و کار برای مدتی در حال حاضر, هر چند از آن است که هنوز به رول کردن تبلیغات بر روی پلت فرم — چیزی که آن را کار کرده است — که آن را کمک کند پول بیشتری را از خدمات.

شرکت مادر Facebook تنها به تازگی سرمایه گذاری $5.9 میلیارد دلار در تکیه Jio و به عنوان بخشی از مشارکت JioMart آغاز شده است و فروش مواد غذایی از طریق WhatsApp. هر چند دامنه و رسیدن به این همکاری است که “محدود” به یک زن و شوهر از مناطق در بمبئی در حال حاضر آن را گسترش خواهد داد به زودی. Jio شده است به دنبال وارد هند دیجیتال پلت فرم وام و همچنین با توجه به گزارش های متعدد پس از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه همه این روابط با WhatsApp را پیگیری.

شده است وجود دارد رشد هجوم پول دیجیتال خدمات وام در هند در اواخر. نه فقط تاسیس بازیکنان حتی برندهای گوشی های هوشمند مانند Xiaomi و Realme پیوست ارابه موسیقی با Mi اعتباری و Realme Paysa بود.

همچنین به عنوان خوانده شده WhatsApp گروه صوتی و تصویری با, تماس, در حال حاضر پشتیبانی تا 8 شرکت کنندگان در اندروید و iOS: همه سوالات شما پاسخ داده شده

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im