پس از فساد اتهامات Sriramulu بیانیه می دهد مخالفان مهمات را در BJP دولت

کارناتاکا وزیر بهداشت و رئیس دولت Covid-19 وظیفه نیروی B Sriramulu بیانیه آمده است که “خدا تنها می تواند صرفه جویی در کارناتاکا از Covid-19 همه گیر” و ” با توجه به مخالفت احزاب تازه مهمات را در بی جی پی به رهبری دولت.

کوبیدن دولت مخالفت کنگره حزب Siddaramaiah گفت: “دولت نمی تواند می گویند که ما درمانده هستند. به همین دلیل است که دولت در قدرت ؟ شما باید قدرت و شما باید پول است. آن است که وظیفه اصلی خود را برای خدمت به شهروندان از دولت است.”

“اجازه دهید او را به استعفا و رفتن بیرون. خدا به شما کمک خواهد کرد تنها اگر شما قرار داده خواهد شد تمام تلاش خود را,” او اضافه شده است.

LekkaKodi کمپین

سنجش فساد در خرید دارو و تجهیزات مربوط به Covid مخالفان کنگره راه اندازی شد #LekkaKodi مبارزات انتخاباتی در هفته گذشته خواستار دولت به یک حساب دقیق از پول صرف شده برای این بیماری همه گیر کنترل و درمان بیماران.

Siddaramaiah ادعا کرده بود که دولت تا به حال زیاده روی در شیوه های فاسد در تهیه تجهیزات پزشکی برای Covid-19 مدیریت. دولت ادعا می کند به صرف ₹3,228 کرور در منابع از جمله هواکش, ماسک, PPE, کیت اکسیژن سیلندر sanitisers و…. اما “همان هزینه در سراسر ₹1,400 کرور اگر حاکم از قیمت بازار در نظر گرفته است.”

رهبر مخالفان بیشتر گفت: “دولت به حساب هزینه. و یا دیگری ما را ترک نمی کند. ما این موضوع را به انتهای منطقی.”

کارناتاکا پزشکی وزیر آموزش و پرورش K Sudhakar گفت: کنگره در حال ساخت اتهامات بی اساس سیاسی مسافت پیموده شده. “خرید تجهیزات پزشکی برای Covid همه گیر کنترل انجام شده توسط وزارت بهداشت انجام شده است به شیوه ای شفاف.”

نشان دهنده ضعیف در BSY

پیش از آن در روز کارناتاکا پرادش کنگره کمیته (KPCC) رئیس جمهور DK Shivakumar در توئیتر خود نوشت: “کارناتاکا وزیر بهداشت گفت:” تنها خدا می تواند صرفه جویی در کارناتاکا’ نشان دهنده ضعیف @BSYBJP دولت توانایی که مسئولیت رسیدگی به Covid بحران است. چرا ما نیاز به چنین دولت اگر آنها نمی تواند مقابله با همه گیر? این دولت را به بی کفایتی اتحاد چپ شهروندان به رحمت خدا.”

Aam Aadmi Party دولت Convenor Prithvi ردی خواستار آن شد که وزیر بهداشت B Sriramulu باید مسئولیت اخلاقی برای شکست خود را برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در دولت و در سمت خود استعفا دهد.

ردی گفت: دولت دهکدهای از دست داد و به اعتماد مردم با کمتر از وزیر بهداشت خود را چنین بی پروا و غیر مسئولانه و اظهارات غیرعلمی به جای اطمینان مردم از دولت با ارائه اطلاعات مناسب در مراحل مختلف گرفته شده توسط دولت برای رسیدگی به بحران است.

او در ادامه افزود: “وجود یک ضرب المثل است که می گوید: “اعتماد به خدا اما کراوات اسب خود را’. وزیر بهداشت معتقد است که در خدا به او اجازه داده است اسب به اجرا سست و بدون مقید کردن آن”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im