پس از چین و کره جنوبی و دارای بیشترین تعداد coronavirus موارد

کره جنوبی گزارش داد 161 بیشتر coronavirus موارد در دوشنبه در نظر گرفتن مجموع در سراسر کشور به 763 و آن را بزرگترین در جهان در مجموع در خارج از چین است. در این کشور شاهد یک افزایش سریع در تعداد coronavirus موارد – اضافه کردن بیش از 700 مورد در کمتر از یک هفته پس از یک خوشه از عفونت پدید آمده از یک فرقه مذهبی در جنوب شهر Daegu.

بسیاری از کشور موارد متصل به Shincheonji کلیسای عیسی مسیح در جنوب شهر Daegu از جمله 129 از روز شنبه را تأیید کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت. دو نفر مردهاند آن اضافه شده — هر دو از آنها را متصل به یک دوم خوشه ای در اطراف یک بیمارستان در Cheongdo – در نظر گرفتن تلفات به هفت.

دولت کره جنوبی ماه Jae-در روز یکشنبه مطرح این کشور هشدار ویروس به بالاترین “red” سطح در یک پیشنهاد برای تقویت دولت در پاسخ به فزاینده شیوع. دولت تمدید مهد کودک و مدرسه تعطیلات یک هفته در سراسر کشور و برنامه ریزی برای اجرای تنگ تر دو هفته نظارت از ورود از چین است.

 

شیوع مجبور است کره جنوبی غول تکنولوژی سامسونگ الکترونیک به تعلیق عملیات در گوشی های هوشمند خود گیاه در گومی در 200 کیلومتری (125 مایل) جنوب شرقی سئول پس از یکی از کارکنان آن آلوده شد در آخر هفته. این گومی کارخانه تولید کننده محصولات بالا پایان برای بازار داخلی از جمله سامسونگ در آخرین کهکشان S20 و لوکس Galaxy Z تلنگر مدل.

 

این Shincheonji خوشه آغاز شد و با 61 سال که توسعه یک تب در 10 فوریه و با حضور حداقل چهار نفر خدمات در دائگو – کره جنوبی چهارم-بزرگترین شهر با جمعیت 2.5 میلیون – قبل از اینکه تشخیص داده شد.

Daegu شهردار Kwon Young-jin گفت: 85 درصد از این شهر 292 موارد مرتبط Shincheonji. مقامات می گویند برخی از 9,300 Shincheonji اعضا در Daegu یا قرنطینه شده اند و یا خواسته به ماندن در خانه اما صدها نفر هنوز به توان رسید.

Shincheonji اغلب متهم به فرقه ادعا می کند موسس آن است ملبس به گوشته عیسی مسیح را 144,000 مردم با او به بهشت در روز قیامت. اما با بیشتر اعضای کلیسا از مکان های موجود در بهشت می گفتند باید به رقابت برای شکافها و دنبال دارند.

در بیانیه خوانده شده توسط سخنگوی خود در روز یکشنبه Shincheonji عذر خواهی کرد برای “باعث نگرانی” اما اصرار داشت این بود که همکاری با مقامات بهداشتی برای “اوایل توقف” از این وضعیت است. سخنگوی رد انتقاد سرزنش خود کلیسا بیش از سنبله در تعدادی از عفونت با اشاره به این ویروس تا به حال شکسته در چین است. “لطفا آگاه باشید که Shincheonji کلیسا از عیسی و اعضای آن هستند که بزرگترین قربانیان COVID-19” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>