پس از Aditya پوری بعدی چه کسی ؟ HDFC بانک MD باز می شود تا در طرح جانشینی

HDFC Bank, HDFC Bank CEO, Aditya Puri, Egon Zehnder, Neeraj Jhaبا توجه به مقررات موجود HDFC بانک نیاز به یک اشاره از بانک مرکزی هند (RBI) قبل از تایید هر گونه ملاقات.

Aditya پوری MD در HDFC Bank, در روز پنج شنبه گفت که نگرانی های مطرح شده در طرح جانشینی هستند پر از شکوفه CNBC TV-18 گزارش شده است. “جانشینی است نه یک امر”, Aditya پوری همچنین گفت:. وجود اختلاف نظر در سطح هیئت مدیره هنگامی که آن را به یک جانشین و آن را ریشه کن برای بهترین نامزد Aditya پوری اضافه شده است. لازم نیست که من جانشین خواهد بود داخلی تنها نامزد او نیز گفت.

در ژانویه 2020, HDFC Bank انتخاب کرده بود جهانی جستجو اجرایی شرکت ایگون Zehnder برای شناسایی جانشین Aditya پوری. “ایگون Zehnder توصیه شده است با جستجو کمیته به اتفاق آرا تعیین شده توسط بانک مدیره” HDFC Bank گفت: در یک ایمیل. Aditya پوری که عبارت است مجموعه ای برای رسیدن به پایان در اکتبر این سال همچنین یک مشاور جستجو کمیته موظف به پیدا کردن جانشین او در HDFC Bank. Aditya پوری است که 69 سال از هم اکنون.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: احیای اقتصادی در سال 2020? این پنج چالش های که در مورد هند می توانند چیزی را ممکن است از بین بردن حزب

با توجه به مقررات موجود HDFC بانک نیاز به یک اشاره از بانک مرکزی هند (RBI) قبل از تایید هر گونه ملاقات. در ضمن, HDFC Bank, در Q3FY20 ارسال یک 32.77 درصد در سال در سال (سالانه) افزایش در سود خالص در Rs 7,416.48 کرور برای سه ماهه منتهی به دسامبر 2019. آن را تا به حال ارسال شده سود خالص تومان 5,585.85 کرور در همان آخرین دوره سال است. بخش خصوصی وام دهنده را در سه ماهه سوم, سود, ضرب و شتم خیابانی برآورد پشتیبانی عالی دیگر درآمد. دیگر درآمد دهنده بزرگنمایی 35.52 درصد سالانه به تومان 6,669.28 کرور در طول سه ماهه تحت بررسی است. خالص درآمد حاصل از بهره (NII) رز 12.69 درصد سالانه به تومان 14,172.90 کرور در این دوره داده شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>