افغانستان جزئی آتش بس را نگه می دارد در آستانه طالبان و مقابله

بخشی از آتش بس میان طالبان و آمریکا و نیروهای افغان برگزار شد برای هفتمین روز سهشنبه با تنها جزئی حملات گزارش شده در آستانه یک معامله برای خروج سربازان آمریکایی.

این توافق را ببینید هزاران نفر از سربازان آمریکایی ترک افغانستان پس از بیش از 18 سال در ازای مختلف تعهدات امنیتی از طالبان و تعهد به مذاکره با دولت کابل ،

مقامات افغان خواهد شد آشکارا وجود ندارد و از روز شنبه در مراسم امضای در دوحه اما هیئت دولت خواهد بود وجود دارد به “مخاطبین اولیه” با شورشیان. در حالی که در جریان آتش بس نیست به مقدار کامل آتش بس تعدادی از طالبان حملات به طور چشمگیری کاهش یافته و تنها با جدا حملات در مناطق روستایی شکستن آرام است.

اما در نشانه ای از زمینه تنش افغانستان وزارت کشور گفت: یک پلیس کشته شد و سه نفر مجروح شدند و در سه حمله در روز جمعه.

یک روز پیش از این گروه داعش مسئولیت بمب گذاری در کابل که در سمت چپ یک نفر کشته و 10 نفر دیگر زخمی شدند. حضور جهادگران در افغانستان پیچیده مذاکرات میان واشنگتن و طالبان.

در حالی که طالبان می خواهند همه نیروهای آمریکایی از پنتاگون اصرار دارد هزاران نفر باقی می ماند باید در افغانستان برای مقابله با است و دیگر گروه های شبه نظامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>