دولت تقسیم بیش از معافیت تعرفه پانل های خورشیدی چینی

No-show از دفتر نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer در کاخ سفید جلسه به بحث در مورد پایان دادن به یک تعرفه گریز این هفته سمت چپ شرکت کنندگان احساس “شکست خورده” و پرسش از دولت تعهد به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا, اولین سیاست در دستور کار.

10-فرد جلسه خورشیدی واردات تجهیزات که شامل معاون مدیر شورای اقتصاد ملی سر از سیاست در دفتر معاون رئیس جمهور مایک پنس یک معاون وزیر از وزارت بازرگانی و مقامات ارشد شورای امنیت ملی و کاخ سفید تجارت و تولید کارگردان پیتر ناوارو را در اصل برنامه ریزی شده را از طریق تلفن و جمعه گذشته است. آن را نقل مکان کرد و به کاخ سفید هنگامی که شورای امنیت ملی درگیر شد.

اختلاف در مورد آن بحث شد و بیش از یک بخش 201 تعرفه معافیت برای bifacial یا دو طرفه پانل های خورشیدی. پس از Lighthizer نقل مکان کرد به آن نزدیک سال گذشته مخالفان فسخ شکایت کرد USTR گفت: آنها تا به حال نقض قانون مراحل اداری. مخالفان ترس معافیت ضرر تولید کنندگان داخلی.

“هر کس بود بله ما واقعا نیاز به انجام چیزی است که ما واقعا به unring این زنگ ما رو برای رفع این” یک منبع با آگاهی از این بحث گفت. “این یک مسئله بزرگ است که ما نیاز به حل و فصل پس ما را از دست ندهید سرمایه گذاری های عمده برای ایالات متحده تولید — صدها نفر از مشاغل آمریکا در معرض خطر هستند.”

چندین ارشد مقامات کاخ سفید در حال ضبط تماس برای رفع, از جمله تهمت را بالا تولید مشاور ناوارو که “مراقبت زیادی در مورد آن” و مطرح شده است و این موضوع چندین بار با مغلوب ساختن پیشی جستن. علنا او به نام برای معافیت “به ناودان.” Lighthizer که دفتر مجاز معافیت در ژوئن 2019 تلاش است تا پنجه آن را به عقب.

معافیت منجر به سیل واردات underpricing و آسیب رساندن به ایالات متحده تولید کنندگان. از آن زمان شده است ابقاء و لغو چندین بار از جمله دو بار در این سال به تنهایی.

اما شکست برای بستن راه گریز است “خرید آمریکا” طرفداران سوال کاخ سفید را حل و فصل. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که تحریک تولید و خرید و ایالات متحده محصولات یک محور دستور کار خود دارد.

“به نظر می رسد مانند یک بدون brainer: چرا شما اجازه چینی در ادامه به سیل بازار با این راه گریز است که آنها حمایت ؟” یک منبع مطلع در این نشست گفت:. “رئیس جمهور می تواند به جلو و عقب ممنوعه اما او نیست آن را انجام داده نشده است. بنابراین ما, مانند, ‘زمین به کاخ سفید است. می تواند به شما کمک کند؟'”

یک یادداشت پیش نویس در اوایل این ماه توسط USTR در حرکت رو به جلو با محرومیت است که هنوز هم در انتظار وزارت بازرگانی موافقت که بعید است به آمده با توجه به تفاوت بین چگونه بخش نظر رئيس جمهور در دستور کار است.

“USTR ایجاد یک راه گریز که در آن هیچ وجود” یک منبع گفت. “شما در حال تضعیف بیشترین انرژی داستان موفقیت در تولید فضا برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت … ما را از تولید کنندگان خارجی برای ساخت کارخانه و استخدام آمریکایی در ایالات متحده, با شدت بهم زدن غوطه دادن برای رئیس جمهور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی منصوب معاون مدیر شورای اقتصاد ملی فرانسیس بروک سابق کاخ سفید سیاست انرژی دستیار نیز کشیده شده و توجه خود را نسبت بی تجربگی. “او در جمع آوری اطلاعات در حالت” یک منبع گفت.

طرفداران برای پایان دادن به معافیت نیز می گویند جمهوری خواهان کنگره که ایالات و مناطق خانه تولید کنندگان تحت تاثیر گریز می تواند انجام بیشتر.

“این نا امید کننده” این فرد گفت: تشبیه آنچه به آنها گفته شد یک breach بین دولت و بلاغت و عمل به عنوان یک “چشمک-و-nod رویکرد” به تولید سیاست. “مغلوب ساختن پیشی جستن یک چیز را میگوید اما کارکنان خود را نمی تواند به نظر می رسد به دنبال از طریق.”

منتقدان اشاره کرد که این تنها “خرید آمریکا” ابتکار که به نظر می رسد به دست و پا زدن. “ما شنیدن در مورد دارو, برای, خدای من چهار ماه در حال حاضر” یک منبع گفت.

کاخ سفید فرستاده شد “تقلا” دو هفته پیش یک منبع گفت: زمانی که presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن نورد خود را به “ساخت بهتر” برنامه ای برای تقویت آمریکایی تولید شغل و تحقیقات از طریق قابل ملاحظه تزریق فدرال دلار اگر او بود به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد.

بایدن طرح همچنین پیشنهاد سفت فعلی “خرید آمریکایی” قوانین و بسته شدن تجارت نقاط ضعف حرکت می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس سابق استراتژیست استیو Bannon, تحسین دموکرات برای داشتن کشیده از رئیس جمهور “راهکار است.”

“آنها اساسا تلاش برای سرقت مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه 2016 و … که راهکار,” Bannon گفت: در یک قسمت از رادیو نمایش زیر بایدن اعلام.

“من نوک کلاه به آنها” گفت: آمریکایی محافظه کار.

USTR نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de