ADB حدس آسیا به احتمال زیاد به ضربه ضعیف ترین-تا کنون نرخ رشد در شش دهه

بانک توسعه آسیایی (ADB) نگهداری می شود در روز پنج شنبه که در آسیا و به احتمال زیاد ساعت تا ضعیف ترین آن-تا کنون رشد در شش دهه گذشته در این سال مربوط به بحران اقتصادی به ارمغان آورد با این بیماری همه گیر به عنوان هر یک از رویترز گزارش.

آسیای در حال توسعه یک گروه از 45 کشور در منطقه آسیا و اقیانوس آرام است و انتظار می رود به رشد پروژه فقط 0.1 درصد در سال 2020 ADB گفت: در یک مکمل به آن انکشاف آسیایی در گزارش چشم انداز صادر شده در مارس کمترین رشد از سال 1961. این بانک همچنین گفت که رشد اقتصادی افزایش خواهد یافت و سال آینده به 6.2 درصد است.

تجدید نظر گمانه زنی آورده پایین نرخ رشد که پیش بینی شده بود به 2.2 درصد در ماه آوریل سال 2020 است.

“اقتصاد در آسیا و اقیانوس آرام ادامه خواهد داد به احساس ضربه از COVID-19 همه گیر در این سال حتی به عنوان مستندات به آرامی کاسته و انتخاب فعالیت های اقتصادی راه اندازی مجدد در جدید طبیعی “سناریو” ADB اقتصاددان ارشد Yasuyuki Sawada در بیانیه ای گفت.

“در حالی که ما می بینیم بالاتر چشم انداز رشد اقتصادی برای منطقه در سال 2021 این است که عمدتا به دلیل ضعف اعداد در این سال و این را نمی شود به شکل V بازیابی” Sawada گفت. او همچنین گذاشته و تاکید بر نیاز به دولت به انجام اقدامات لازم برای کوسن اقتصادی ضربه گیر و شامل موفقیت شعله ور شدن یو پی اس از عفونت است.

ADB چشم انداز برای چین در این سال نیز گریمر. آن را در حال حاضر انتظار رشد در جهان و دومین اقتصاد به سرعت به 1.8 درصد از قبل پیش بینی 2.3 درصد است. ADB گفت این بود که بیشتر تحت فشار قرار دادند با تشدید تنش بین آمریکا و چین است که نهفته تجارت.

با استناد به افسرده تقاضا و کاهش قیمت نفت ADB گفت: نرخ تورم در حال توسعه آسیا را به سهولت به 2.9 درصد برای سال 2020 از آن 3.2 درصد پیش بینی در ماه آوریل و آهسته بیشتر به 2.4 درصد در سال 2021 رویترز گزارش اضافه شده است.

منتشر شده در


18 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *