فعال کلیسا شیوع بیماری در غرب ویرجینیا حساب 75 COVID-19 موارد

یکctive کلیسا شیوع COVID-19 در غرب ویرجینیا گسترش از چهار استان ها در روز شنبه به هفت استان ها دوشنبه و آنها حساب 75 مورد تأیید رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت گفت.

کلیسا تنظیمات ایده آل برای گسترش coronavirus و نمازگزاران باید فاصله اجتماعی از افرادی که در خانواده گفت: عدالت که همچنین خاطر نشان کرد ساکنان این قانون نیاز به آنها را به پوشیدن ماسک صورت در طول داخل سالن خدمات عبادت. بسیاری از افراد مسن حضور در کلیسا و نادیده گرفتن این دستورالعمل می تواند منجر به مرگ او گفت:.

“من می دانم که این چیزها واقعا دشوار است به انجام,” عدالت در بیانیه ای گفت. “اما در حال حاضر آنها باید انجام شود چرا که اگر ما را نمی, همه ما در حال رفتن به از دست دادن بیشتر مردم است. ما به خوبی می تواند از دست دادن بسیاری از ما از مادربزرگ ها و پدربزرگ ها – افرادی که خیلی عقل به هنوز هم همچنان به عبور – ما مطلقا لازم نیست به از دست دادن این بزرگ ویرجینیایی غرب.”

سه جدید شهرستانهای گزارش کلیسا شیوع بیماری گرانت لوگان و چوب. چهار دیگر استان ها با کلیسا شیوع بیماری Boone, Kanawha, رالی و تیلور.

غرب ویرجینیا ثبت 205 اضافی COVID-19 موارد بیش از آخر هفته. این شهرستان با فعال ترین موارد است Monongalia County, که دارای 394. فرماندار به طور موقت تعطیل میله در Monongalia County هفته گذشته را امتحان کنید و متوقف کردن گسترش ویروس.

دولت شاهد یک روند صعودی در موارد پس از آغاز ماه ژوئیه.

عدالت نیز گفت: او را یک تماس تلفنی با دانشگاه ها و کالج های رئیس جمهور روز سه شنبه برای بحث در مورد برنامه ای برای بازگشایی دانشگاه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im