اقدام به مبارزه با Covid-19 است که نیاز به ساعت اما پست virus طرح جنگ نیز مهم می گوید: Anand Mahindra

anand mahindra, mahindra group chairman, aftermath of coronavirus, world war 2, coronavirus, COVID-19کسب و کارهای کوچک خود اشتغالی و کسانی که در آن زندگی می کند بستگی دارد ناچیز دستمزد روزانه خواهد بود که سخت ترین ضربه. (عکس: رویترز)

به عنوان دولت و کسب و کار در سراسر کشور مشغول پیدا کردن یک راه برای مبارزه با کروناویروس ماهیندرا گروه مدیر عامل شرکت Anand Mahindra گفته است که ایجاد یک پست-virus جنگ مارشال طرح نیز بسیار مهم است. “این ویروس در نهایت فتح شود اما آن را باید پشت سر گذاشت رکود اقتصادی جهانی است. هزینه های که در حال incalculably بالا در این زمان” توییتی Anand Mahindra. او اضافه کرد که کسب و کارهای کوچک خود اشتغالی و کسانی که در آن زندگی می کند بستگی دارد ناچیز دستمزد روزانه خواهد بود که سخت ترین ضربه. مقایسه ممکن است پس از Covid-19 با جنگ جهانی دوم او گفت که coronavirus ممکن است علامت خروج آن با مرگ و میر ناشی از استرس از دست دادن معیشت و افزایش بی خانمانی و در شرایط شدید ناآرامی های مدنی.

همچنین بخوانید: اقتصاد هند در حال حاضر ممکن است زمان طولانی برای احیای این عوامل خارجی مطرح حداکثر خطر

با اشاره به پیامدهای جنگ جهانی 2, Anand Mahindra گفت که ما با یک غول مالی پمپ-بتونه کاری طرح مارشال برای احیای اروپا و دولت آمریکا به طور چشمگیری برچیده مقررات و باز کردن اقتصاد به تجارت که منجر به رونق ناگهانی تا 1975. وی با ذکر این که این بار وضعیت متفاوت است و در نتیجه هر کشور باید خود را برای ایجاد پست – virus war طرح مارشال و مراقبت از افراد در جامعه هستند که ضربه سخت.

تعدادی از موارد مربوط به کروناویروس در هند در حال افزایش است و بیش از 200. در یک مرحله به دستگیری گسترش ویروس نخست وزیر نارندرا مودی به نام برای ‘Janata مقررات منع رفت و آمد در او دیروز آدرس به ملت که در آن او به درخواست مردم برای ماندن در خانه های خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>